Будинки з бруса

По параметрам теплосбереження брусок шириною в межах 16 см володіє такими показниками, що і відшлифована бревно в діаметрі 19 см. Для виготовлення стін використовуються бруски різної або рівної висоти з різним поперечним, і обрізними або обробленими кінцями. Высота бруса може сказываться только на числа швов, теплосбережевые показники якого в порівнянні з повноцінним бревном трохи нижче. Ширина використовуваних при будівництві брусів буде залежати від температури повітря. Якщо температура -30 ° С, то підходить брус шириною 15 см, а при більш критичних показниках температура бруска повинна складати не менше 18 см. Внутрішні стінки можна виготовляти з брусів шириною 10 см, але висота бруса повинна дорівнювати висоті брусів зовнішньої стінки. Проект будинку из брусьев минимизирует отходы сырья.

Зайдя в строительный магазин харьков Вас ждет большой выбор строительных материалов по выгодной цене.

Наверняка в Інтернеті при пошуку потрібної інформації ви побачили багатократне згадування подібних фраз: проекти будинків з бруса фото, брусові будинки ціни, купити брусовий будинок, вартість брусового будинку, скільки стоїть брусовий будинок, брусової будинок під ключ Ціна. Це підтверджує те, що ця технологія дуже популярна на будівельному ринку. Тому варто ще уважніше віднестись до розгляду всіх тонкостей будівництва будинків з бруса.

Зразу варто пам'ятати, що робота над стінками з брусків менш трудоемна, і може складати лише третину енергозатрат в порівнянні з бревенчатами. Бруси звичайно з'єднуються в простому вузлі, що називається в "полдерева", для монтажу якого досить кваліфікації плотника-любителя. Так як сруб з брусів в меншій мірі піддається сідню, його можна встановлювати на фундамент. Углети першого венцу з'єднуються в полдерева, всі інші - або на корінних шипах, або на шпонках. Для предотвращения смещений брусья крепятся нагельями діаметром 30 мм і висотою 25 см. Отвори для нагейлу пробувати вже після установки бруса на пакліку на глибину, рівну полуторній висоті бруса і на 4 см більше довжини нагєлі.

Прямоугольные брусья краще придбати в магазині, так як їх виготовлення на дому призводить до значного переоцінки деревини. Покупные брусья дуже ровные и легко подгоняются. Квадратні брусся виготовляють з бревен відповідного діаметру. Краще зробити це на пілорамі, що буде і якісніше і дешевше.

По вертикалі брусья з'єднуються як бревна, але, якщо брусья шпунтовані, то їх монтують, як полову дошку. Самим простым вважається метод кріплення брусів "впритик", з зміненою торцевою стікою. Венцы з'єднуються нагелями, зроблені з сухого дерева підвищеної щільності.

Углове сполучення "в полдерева" здійснюють укладанням половинних перетину і закріпленням їх за допомогою подовженого нагельу, що з'єднує одночасно кілька венцов. Стіковка внутрішніх стін із зовнішнім виглядом здійснюється, як скручуваний, так і потайний або Т-образним з'єднанням. Можливо варіант і крестового з'єднання.

Брусчатые стінки, що мають плоскі горизонтальні шви, більш уразливі для просачивания осадків. Для зменшення цього недоліку на кожному брусі зовні знімається фаска шириною близько 3 см, а шви конопатяться з особливою досконалістю і покриваються масляною фарбою або оліфою.

Ведущие зарубежные и отечественные производители, занимающиеся изготовлением деревянных конструкций, выпускают профилированные бруски, использование которых позволяет достигать высоких теплотехнических показателей брусчатых строений. Профілірований брус в значній мірі спрощує технологічний процес і дозволяє забезпечити високу кінцеву якість.

Відзначимо, що виробництво профільованого бруса вимагає додаткового витрати деревини. Крім того, брус не захищений від всіх недоліків, які притаманні натуральної древесини (сколи, сучки, коробление, трещини, і т. Д.). Звільнити від них можна, використовуючи клеєний брус, якість якого, як вважається, перевершує якість цільного. Розпилені дошки склеюються між собою так, щоб направлення волокон було різнонаправленим. Такий брус по своїм механічним властивостям перевершує натуральну сировину.

Похожие страницы: