Фільтр проточного типу

Як випливає з назви, цей тип фільтрів здатний очищати воду безперервним потоком: звичайно, натиск рідини буде не такий високий, як у крані, але наповнити каструлю або келих водою ви все одно зможете досить швидко.

Купить фильтры для воды на сайте https://rolfis.com.ua/torgovye-marki-filtrov-dlya-vody/filtry-dlya-leader-ssha-polsha.html можете по самой лучшей цене.

Настільні

Зовні виглядають як невелика ємність, зазвичай розташовується біля раковини і підключається до крана. Іноді до настільного типу відносять фільтри без підключення до крана, схожі по суті з фільтрами-глечиками, але більш об'ємні і габаритні.

Насадки на кран

Цей недорогий і компактний вид зазвичай застосовується в тих випадках, коли особливе значення має вільний простір на кухні. Спеціальна насадка надівається прямо на водопровідний кран. Важливою перевагою насадок є їх мобільність - такий фільтр можна взяти з собою або прибрати в шафу. На додаток до цього, вони недорогі і досить прості у використанні. Втім, недоліків набагато більше - дані фільтри мають невисокий ступінь очищення, невеликий ресурс (в порівнянні з іншими проточними фільтрами) і низьку продуктивність (близько 0,2 літра хвилину). В цілому, фільтри-насадки можна використовувати для отримання невеликої кількості чистої води, але все ж навіть у своєму класі недорогих компактних фільтрів вони дещо поступаються традиційним глечиків по зручності.

Стаціонарні (під раковиною)

Це найпотужніша і дорога різновид фільтрів, яка зазвичай монтується в тумбу під раковиною. У комплекті з системою поставляється кран, який встановлюють поруч зі звичайним. Такий фільтр традиційно має кілька ступенів очистки: комбінуючи різні картриджі, можна самостійно підібрати систему фільтрації, максимально вирішальну поставлені вами завдання (очітка від іржі, хлору, пом'якшення води, збагачення фтором і т.д.). У цю ж групу входять і високоефективні фільтри зі зворотним осмосом - очищення в них відбувається за рахунок мембрани, яка пропускає молекули води, але не дає пройти мікробам, бактеріям і шкідливих речовин.

До переваг стаціонарних фільтрів відносять найвищу ступінь очищення - до 99% (для систем зворотного осмосу). Також важливим плюсом є довговічність: середній ресурс такого фільтра 5000-10 000 літрів, тобто використовувати вироби без заміни витратних матеріалів можна до одного року. І нарешті, це просто зручно - в будь-який час можна отримати кришталево чисту питну воду з-під крана, без перемикання шлангів, переливів води і очікування.

Недоліком стаціонарних моделей є більш складна, в порівнянні з іншими видами, установка, відсутність мобільності. Деяких відлякує відносно висока вартість фільтрів. Втім, досвідчені користувачі вважають витрати виправданими - з урахуванням рідкісної заміни витратних матеріалів, стаціонарні фільтри виявляються незначно дорожче більш простих різновидів. Варто пам'ятати про особливості фільтрів зі зворотним осмосом: після них вода за своїм хімічним складом стає близька до дистильованої, і експерти рекомендують використовувати додатково картридж-мінералізатор, щоб уникнути вимивання корисних речовин з організму.

Похожие страницы: