Мармур в вашому домі - запорука краси і легкості и Эпоха Камня

Мармур як оздоблювальний матеріал виглядає дуже ефектно. При виборі важливі такі характеристики:
1. товщина шару мармуру. Особливо, якщо мова йде про обробної мармурової плитки для стін, підлог, стільниць, підвіконь.
2. щільність і зернистість породи. Камінь для розміщення на вулиці (наприклад, скульптури), а також для ванних кімнат не повинен бути пухким і грубозернистим.
3. візерунок малюнка на камені. Природна графіка створює різні візерунки: від м'яких і плавних ліній до контрастних, «активних» композицій. Вибір залежить від функціонального призначення приміщення.
4. колір мармуру. Доведено, що колірна гамма приміщення і зокрема колір каменю крім краси роблять сильний енергетичний вплив.

Для вашего дома,качественный мрамор и стоимость его вас приятно удивит.

Так, наприклад, червоний колір вважається джерелом руху і стимулятором активності. Помаранчевий - колір великодушності, благородства, чесності. Жовтий колір надає тонізуючу дію на організм, активізує роботу мозку, вселяє оптимізм і почуття гармонії. Найбільш сильним за рівнем вібрацій є зелений колір і його відтінки, зелений символізує радість життя, захоплення, спокій і безпеку. Чорний колір давно перестав асоціюватися з негативною енергією, зараз оздоблення з чорного каменю - згустку таємницею енергії - знаходиться на піку популярності. І, нарешті, білий, що синтезує всі кольори. Білий мармур викликає асоціації з нетлінними творами скульпторів і традиційно символізує очищення і вічність.
Мармур як речовина володіє кристалічною структурою. У хімічному складі переважає карбонат кальцію з домішками інших мінералів, найчастіше сполук заліза. Безпосередньо після обробки мармур не схильний до впливів вологи або агресивних середовищ, але з часом зв'язки між кристалами змінюються, і поверхня стає більш уразливою.


Догляд за мармуром досить складний. Камінь необхідно регулярно протирати м'якою бархоткой, попередньо змоченою в теплій воді. Після цього вологу поверхню потрібно протерти насухо. Для чищення мармурових виробів можна використовувати миючі засоби, пасти або порошки, що містять кислоти або абразивні речовини. Вони можуть роз'їдати або дряпати полірованій поверхні. Існують спеціальні склади по догляду за каменем, а для запобігання утворенню забруднень після чистки мармур можна обробити захисним покриттям (наприклад, воском).

Камін з мармуру схильний сильних перепадів температури, що може привести до ніздрюватого і уразливості породи. Однак ретельна чистка та обробка поверхні, а також покриття металевих деталей антикорозійними засобами захистять мармур на довгі роки.

Мармурові підлоги найбільше «страждають» від бруду і піску з вулиці (тут допоможуть килимки), а також плям від вина, кави і жиру, які потрібно відразу обробляти уайт-спіритом.
Мармурові плити слід берегти від гарячої посуду і їжі (особливо соків), що містять кислоти.

Похожие страницы: