Незвичайні будинки з дерева

Будинок над землею

Ідея поставити дерев'яний будинок на високі «ноги» не випадково привертає багатьох проектувальників, адже її реалізація вимагає від них певного рівня професіоналізму, вміння знаходити нестандартні рішення і точно розраховувати всі параметри конструктивних елементів. Крім того, вона цікава з чисто практичної точки зору: будівля на вузьких довгих опорах займає мінімум площі і не обмежує свободу пересування по землі.

Предлагаем строительство домов с помощью русскоязычной компанией BYMONT Renovering i Stockholm гарантируется качество и надежность.

Успішно впоратися з подібним завданням вдалося, наприклад, фахівцям німецької компанії WeberHaus, які поставили собі за мету спорудити оригінальний ігровий будиночок для дітей у власному парку розваг. Чудову будівництво під назвою Baumraum ( «Деревна простір») майже циліндричної форми вони встановили на сім тонких перехресних колод з сибірської сосни. Забратися всередину можна по сходах, яка огинає стоїть поруч дерево і виходить на широку підвісну платформу- веранду. Інтер'єр будиночка простий і функціональний: по периметру приміщення тягнеться лава з м'якими подушками, на стінах і стелі - фотозображення соковитою зеленого листя, великі вікна пропускають максимум сонячного світла.

При бажанні на високих дерев'яних опорах в наш час не так уже й важко встановити не тільки будинок обтічної або класичної прямокутної форми, але і більш оригінальне в плані споруда - асиметричне, з ламаним контуром. Зробити його більш функціональним допоможе пристрій плоскої експлуатованої покрівлі. Вузькі дерев'яні опори з сосни або модрини підходять для полегшених конструкцій. Вони міцні, відносно мало важать і можуть використовуватися на ділянках з проблемним грунтом або з великою кількістю великих дерев, що мають потужну кореневу систему.

Будинок - міст

Вертикальні дерев'яні опори стали основою (в прямому і переносному сенсі) своєрідного дерев'яного будинку-моста, придуманого архітектором Тотану Кузембаева і розташованого в мальовничому місці на березі Клязьминского водосховища.

При реалізації проекту потрібно зберегти навколишній лісовий ландшафт і гармонійно вписати в нього житловий об'єкт галерейного типу з басейном . І ці завдання вдалося оригінально вирішити. Двоповерхова будівля, доповнене критим пішохідним містком з оглядовим майданчиком, стоїть на краю яру, буквально нависаючи над ним.

Клеєні бруси-опори зроблені з модрини і закріплені на буронабивних палях фундаменту . Каркас будинку, покрівлю та зовнішня обробка виконані з того ж вологостійкого природного матеріалу, що не потребує додаткового захисту.

Похожие страницы: