Порівняння різних видів будинків

Коли всерйоз замислюєшся про будівництво нового будинку, виникає справедливе запитання: який саме вибрати матеріал і який матеріал краще? Щоб відповісти на нього, давайте розглянемо переваги і особливості різних видів будинків - і тоді вам буде набагато легше зробити вибір.

Ищите работу? На сайте http://profiteh.ua/ru/programm/operator-zapravochnyih-stantsiy/ компании «ПРОФИТЕХ» предлагается профессия оператор заправочных станций.

ДІМ ІЗ ДЕРЕВ'ЯНОЮ СТРУКТУРОЮ

Каркасна технологія дозволяє створити практичний і екологічний будинок за доступною вартості. Переваги даної технології полягають у відсутності усадки, можливості використання пальового фундаменту і виконання обробки відразу по закінченню будівельних робіт. Розглянутий варіант нерухомості вигідно відрізняється гарною теплоізоляцією, витрати на опалення - мінімальні.

До недоліків каркасного домобудівництва слід віднести невеликий ризик появи тріщин і утворення «містків холоду», а також схильність до впливу грибка, комах, плісняви.

Будівництво можливо в будь-який сезон року. Терміни будівництва - 2-4 місяці. Період довговічності об'єкта визначається інтервалом близько 60 років.

БРУСОВІ БУДИНКИ

Будівництво брусового будинку, як правило, обходиться ще дешевше, ніж каркасного. Для зведення нерухомості в більшості випадків досить пальового фундаменту, усадка будівлі - незначна. Оздоблення будинку виконується вже після усадки, яка зазвичай розтягується на рік. Будинки з бруса - теплі, витрати на опалення - невеликі.

Особливості брусової технології залежать від обраного матеріалу для будівництва. Будинки з профільованого бруса більш екологічні, але програють в галузі охорони від комах, освіти цвілі і впливу грибка. Клеєний брус стійкий до перерахованих впливів, але ступінь екологічності подібного будівлі - нижче, оскільки в процесі зведення нерухомості застосовується спеціальний клей.

Будівництво будинку з бруса можливо в будь-який час року і займає 2-3 місяці. Термін служби будинку - близько 70 років.

БУДИНКИ З ГАЗОБЕТОНУ

Будинки з газобетону коштують трохи дорожче в порівнянні з брусовими і каркасними об'єктами. Фундамент тут зазвичай легший і дешевший, ніж у будинків з цегли, проте усадка відбувається протягом усього періоду експлуатації нерухомості. Оздоблення будинку вимагає попередньої підготовки стін в обов'язковому порядку. Розглянутий матеріал вбирає вологу, тому рівень теплоізоляції газобетонних будинків - середній. Витрати на опалення - в межах норми.

Газобетон - досить екологічний матеріал, але все ж це не дерев'яний будинок, де мікроклімат буде краще. У зв'язку з гигроскопичностью газобетону згодом можуть утворитися невеликі тріщини, цвіль і грибок.

Разом з оздоблювальними роботами будівництво даного будинку займає приблизно 12 місяців. У зимовий сезон року потрібно зробити перерву. Термін служби нового об'єкта - не менше 70 років.

БУДИНКИ З ЦЕГЛИ

Цегляний будинок - найдорожчий варіант нерухомості. Тут потрібен потужний фундамент, а сам процес зведення будівлі розтягується на 1,5-2 роки. Ще 1 рік доведеться почекати, щоб приступити до оздоблювальних робіт. І не забудьте про те, що в зимовий час будівництво доведеться призупинити.

Але в будь-якому випадку, кінцевий результат вартий витрачених зусиль: будинок виходить дуже екологічним, сучасним і красивим. Відсутні гниття, комахи і цвіль, а потрібне кожному тепло забезпечується за рахунок бездоганної зовнішньої і внутрішньої обробки приватної власності.

І заключний плюс цегляного володіння - це його надзвичайно тривалий термін служби, який визначається періодом в 100 років.

БУДИНКИ ПО CLT-ТЕХНОЛОГІЇ

Нерухомість, зведена по CLT-технології, коштує приблизно стільки ж, що і каркасні будинки, але має ряд важливих конкурентних переваг. Так, терміни будівництва подібного об'єкта визначаються періодом всього в 8 годин, причому будівля виходить дуже легким, екологічним і комфортним. За рівнем теплоізоляції CLT-будинки перевершують навіть брусові. А термін їх експлуатації такої ж, як і у цегельних котеджів - тобто не менше 100 років! Тут не потрібен потужний фундамент, відсутня усадка, допустима найрізноманітніша обробка. Загалом, це дуже цікавий і гідний вибір, тим більше, що в Росії CLT-технологія знаходиться ще на стадії впровадження.

Похожие страницы: