Поради для новачків з ландшафтного проектування

Ландшафтне проектування вимагає певних знань і умінь, однак впоратися з завданням по перетворенню ділянки землі може кожен бажаючий, аби було бажання навчитися чомусь новому і зробити все своїми руками.

Заказать ландшафтный дизайн Вы можете на http://dreamgarden.com.ua/, специалисты сделают свою работу качественно и надежно.

Наведемо ряд порад для новачків з проектування ландшафтного дизайну від одного з найпопулярніших ландшафтних дизайнерів Великобританії Арні Майнарді.

1. Найголовніше - деталі.

Ландшафтне проектування ділянки - це не просто «купа мала» з усього підряд: квіти, доріжки, лавочки. Це ідеально продуманий дизайн, поєднання природного і штучного. Але закінчені, чіткі композиції і образи виходять тільки тоді, коли окрема увага приділяється деталям. Не можна «кидатися» між кількома ідеями, потрібно зупинитися на одній і продумати все до дрібниць. Важливо створити цілісний образ.

2. Тільки якісні і натуральні матеріали.

При ландшафтному проектуванні саду Не біжіть за дешевизною, купуйте тільки якісні матеріали: зносостійку плитку, міцні балки і т.д. Не забувайте, що погода сильно впливає на пристрій саду.

Якщо використовувати занадто дешеві матеріали і недобросовісно підійти до виконання робіт з ландшафтного проектування, то досить швидко все зносилися і доведеться переробляти, а це зайві гроші і нерви. Ціна ландшафтного проектування не повинна бути на першому місці.

Крім того, не забувайте використовувати в ландшафтному проектуванні ділянки натуральні матеріали. Камені, дерева, плетені гілки, пні і т.д. - все природне виглядає красиво і природно, витончено доповнюючи ландшафт. Вони наближають до природи, дозволяють згуртуватися з нею. Прикладом єднання з природою може служити сад в стилі «еко» .

3. Геометрія корисна.

Коли майбутніх дизайнерів знайомлять з основами ландшафтного проектування, обов'язково йдеться про геометрію саду. Кілька чітких ліній ще не зіпсували ні один сад.

Геометрія корисна для будь-якого дизайну, тому не бійтеся її використовувати. Наприклад, доріжка, обсаджена постриженими кущами, додасть збалансованості та врівноваженості всьому ландшафту.

Крім того, варто подумати про розподіл саду на зони. Воно дозволить створити відчуття сталості, адже сад - це продовження будинку. Перебуваючи тут, господарі повинні відчувати себе в знайомій обстановці.

4. Бажання працювати обов'язково.

Якщо ви не «горите» справою, якщо у вас немає пристрасного бажання перетворити сад, то проектуванням ландшафтного дизайну краще зовсім не починати займатися. В іншому випадку - вперед і з піснею!

5. Національні ремесла - це красиво і незвично.

Проектування ландшафтного дизайнуНе бійтеся використовувати роботу місцевих майстрів в ландшафтному проектуванні саду, адже хенд-мейд, зроблений за національними мотивами тієї місцевості, де ви знаходитеся, додає почуття патріотизму, до того ж виглядають такі роботи оригінально і дуже красиво.

6. Вивчайте історію місця.

Корисно вивчити історію будинку, сад якого належить облаштувати. З історії можна почерпнути безліч ідей, адже кожне місце по суті унікально, в ньому панує особлива атмосфера, яку варто підкреслити. У той же час не варто робити в саду зайвого - підлаштовуватися тільки під реальні потреби.

7. врівноважує конструкції.

У ландшафтному проектуванні штучні конструкції завжди гармонійно виглядають, якщо вони будуть перемежовуватися з зеленими насадженнями. В першу чергу краще проектувати місце для відпочинку і прогулянок, а потім вже заповнювати порожні простору. У той же час, розбиваючи сад на зони, пам'ятайте, що у нас є чотири пори року, тому в саду повинні бути і літня альтанка і патіо для весни та осені.

8. Сміливо виходьте із зони комфорту.

Не бійтеся експериментувати і виходити за свої рамки при ландшафтному проектуванні ділянки. Завжди прагніть вчитися чомусь новому, привносячи це в проект. Натхнення - ось головний ключ, який в підсумку дозволить отримати унікальний ландшафт!

Похожие страницы: