РЕМОНТ ДУШОВОЇ КАБІНИ СВОЇМИ РУКАМИ

Душові кабіни останнім часом стали справжніми фаворитами покупців. Габаритні або компактні, прості або оснащені електронним управлінням душові кабіни з успіхом замінюють традиційні ванни як в міських квартирах, так і заміських будинках. Але це сантехнічне обладнання не можна віднести до числа найпростіших приладів, тому не виключено, що навіть при делікатного відношення і якісному догляді власник кабіни зіткнеться з поломкою. Чим же може вас засмутити душова кабіна?

Наш сервис по ремонту душевых кабин делает свою работу быстро и качественно.

ВИДИ НЕСПРАВНОСТЕЙ ДУШОВИХ КАБІН

Для початку варто сказати, що однією з основних причин поломок є непрофесійний монтаж кабіни . Навіть незначний на перший погляд прорахунок, допущений при установці, може привести згодом до появи тріщин на піддоні, пошкодження скла, швидкого засмічення сифона тощо. Іншою причиною найчастіше стає необережне поводження з частинами кабіни, а також нерегулярне очищення деталей і сифона. В цілому всі несправності можна розділити на три великих групи:

Пошкодження елементів корпусу. До цієї групи належать тріщини в піддоні, розхитування і випадання роликів, тріщини на стеклах, знос пластикових частин і гумових ущільнювачів, протікання.

Проблеми з сантехнічними аксесуарами. Сюди зараховуються засмічення сифона, вихід з ладу змішувача, лійки, шланга.

Поломки електрообладнання (парогенераторів, підсвічування, радіо, пульта управління і ін.)

Якщо з вашої кабіною трапилася неприємність, то ви можете запросити фахівців або спробувати впоратися своїми силами. Нижче ми розглянемо, як зробити ремонт душової кабіни своїми руками .

ЛІКВІДУЄМО ПОЛОМКИ КОРПУСУ

Сучасні моделі виробляються з якісних матеріалів. Акрилові піддони, двері з загартованого скла, пластмасові деталі служать довго і бездоганно, і лише зрідка можуть підвести господаря. Що робити в конкретній ситуації?

ТРІЩИНИ В ПІДДОНІ

Якщо ви виявили на акриловому покритті подряпину і тим більше тріщину , то проблему слід вирішувати негайно. Справитися з нею вам допоможе двокомпонентний рідкий акрил. Також вам буде потрібно підготувати набір інструментів і пристосувань (дриль, наждачний папір, обезжириватель, ганчірка). Послідовність дій при ліквідації тріщини на акриловому піддоні така:

Демонтувати душову кабіну і звільніть акриловий піддон .

Ретельно вимийте його з м'яким миючим засобом і добре просушіть. Для цього можна використовувати ганчірку, що не залишає волокон, або застосувати фен.

По краях тріщини просвердлите отвори . Будьте гранично уважні під час цієї операції і не робіть глибоких отворів - глибина не повинна перевищувати 2 мм. Отвори по краях допоможуть запобігти подальше розростання тріщини.

Обробіть поверхню знежирюючим засобом і дочекайтеся його висихання.

Тепер наносите акрил . Склад необхідно змішувати в пропорціях, рекомендованих виробником, а робити це потрібно безпосередньо перед нанесенням. Покриваючи тріщину піддону, переконайтеся, що склад заповнив її всю, але на поверхні немає надлишків. Не варто відразу ж викладати товстий шар акрилу - краще нанести кілька тонких шарів, ніж один занадто товстий і неакуратний.

Просушіть піддон на свіжому повітрі.

Коли акрил висохне, обробіть відновлену поверхню наждачним папером і відполіруйте.

Змонтуйте кабіну, встановивши на місце піддон.

До цього варто додати пару важливих зауважень. Якщо на вашому піддоні утворилася пробоїна , то є сенс задуматися про заміну піддону або купівлі акрилового вкладиша . Якщо пробоїна невелика, то з нею також можна впоратися власноруч, діючи за описаним вище алгоритмом. Однак перед тим, як наносити акрил, вам доведеться з зовнішнього боку піддону накласти склотканина і потім покрити місце пошкодження епоксидною смолою. Дочекайтеся, коли смола застигне, і тільки після цього приступайте до покриття акрилом.

Для того, щоб звести ймовірність появи тріщин в піддоні до мінімуму, треба подбати про зміцнення . Найпростіше зробити це за допомогою цегли і монтажної піни. Викладіть під піддоном подушку з цегли, не використовуючи розчин так, щоб між піддоном і верхнім шаром збереглося вузький простір. Потім заповніть це простір монтажною піною з низьким коефіцієнтом розширення. Таким чином ви сформуєте щільну підкладку, яка буде підтримувати піддон і надалі запобіжить утворенню тріщин.

Похожие страницы: