Сонячні електростанції

Системи вироблення сонячної теплової енергії (електрики) збирають і концентрують сонячне світло для виробництва високотемпературного тепла, необхідного для вироблення електроенергії. Всі сонячні теплові енергетичні системи мають колектори сонячної енергії з двома основними компонентами: відбивачі (дзеркала), які захоплюють і фокусують сонячне світло на приймачі. У більшості типів систем теплоносій нагрівається і циркулює в ресівері і використовується для виробництва пари. Пар перетворюється в механічну енергію в турбіні, яка приводить в дію генератор для виробництва електроенергії. Сонячні теплоенергетичні системи мають системи спостереження, які утримують сонячне світло на приймачі протягом дня, коли сонце змінює положення на небі. Саме сонячна електростанція допоможе економити грощі, а також інші ресурси планети. Для будиництва сонячної електростанції можно все купити на сайті інтернет магазина «ПРАВИЛЬНЕ ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ» за вигідною ціною.

У сонячной енергетичной вежі використовується велике поле плоских, що стежать за сонцем дзеркал, які називаються гелиостатами, для відображення та концентрації сонячного світла на приймачі на вершині вежі. Сонячне світло може бути сконцентрований до 1500 разів. Деякі електростанції використовують воду в якості теплоносія. Вдосконалені конструкції експериментують з розплавленої нітратної сіллю через її чудовою тепловіддачі і здатності акумулювати енергію. Можливість акумулювання теплової енергії дозволяє системі виробляти електроенергію в хмарну погоду або вночі.

Сонячні теплоенергетичні системи також можуть мати компонент системи акумулювання теплової енергії, який дозволяє системі сонячного колектора нагрівати систему акумулювання енергії протягом дня, а тепло від системи зберігання використовується для вироблення електроенергії ввечері або в хмарну погоду. Сонячні теплові електростанції також можуть бути гібридними системами, які використовують інші види палива (зазвичай природний газ) для доповнення сонячної енергії в періоди низької сонячної радіації.

Похожие страницы: