Утеплення будинку зробленого з дерева

Давно відомо, що дерево дуже хороший теплоізолятор, а будинки з цієї матеріалу досить радні й самі екологічно чисті. Але, нерідко виникають ситуації, при яких в дерев'яному будинку зимої холодно, а влітку жарко. Причини може бути кілька. Недостатня толщина стін (до 10 см), завісання бревен в результаті неравномерного усадки, недостатня кількість прокладочного изоляційного шару, не утеплений пол або стеля (крыша). Цей список можна продовжити, але ясно, а вихід один - додаткове утеплення.

Мы делаем качественную печать на баннере цена выгодная для всех.

Перед початком утеплення необхідно розібратися, ніж і як утеплювати і як це повинно виглядати в підсумку. Рассмотрим два варианта домов з дерева, які в перспективі треба утеплити. Первый вариант дома, стены которого сделаны из обрезного бруса 150х100. Второй будинок виконаний з круглих бревен (діаметр 20-26).

В першому випадку нам не потрібно акцентувати на дереві, то є його можна закрити. У цьому випадку краще підходить зовнішнє утеплення. Внутрішнє утеплення тоже ефективно, але має один вага мінус - знижується внутрішня корисна місцевість в домі. Допустим, фасад будинку буде оброблений вініловою вагонкою (сайдингом), або імітатором круглого бруса (блокхаус). А це означає, що потрібно виставити маяки з дерева або металу. Між ними власне і буде укладатись утеплювач. Перед установкою маяків стін будинку обивати пароизоляционной пленкой. Між маяками укладывается слой мінваты толщиной 50 мм. Сверху, вже уложенный утеплювач знову обідається пароизоляционной пленкой. Крыша (якщо є мансарда) або потолок (холодний замок) утеплюється за ідентичною схемою.

Во втором варіанті, нам потрібно зберегти автентичність деревенського стилю, тобто є, бревна закрывать не потрібно. У таких будинках тепло йде в основному через щелети між бревнами. Значит, нужно забивать пачку в швы. Як матеріал для утеплення можна використовувати паплю з льною або спеціальною ущільнювальною річкою з прокладкою. Друга версія матеріалу на любителя,, тому, як, ривку видно і це не всім люблять. Забивання швов проводиться за допомогою спеціального шпателя. Щели уплотняются до тих пор, поки шпатель здатний проникнути в шов.

Похожие страницы: