Вибираємо душову кабіну, бокс, куточок.

Без сумніву, компоновка ванної кімнати і вибір сантехніки сильно впливають на наш побут. Останнім часом все частіше для прийняття душу встановлюють окремі пристосування, так як для цього не зовсім зручна традиційна ванна . Штора не завжди захищає від бризок, до того ж у ванній кімнаті буває досить прохолодно в НЕ опалювальний сезон. Тому більшої популярності набувають пристрої для комфортного прийняття душу (кабіни, куточки й огородження). А порівняно недавно з'явилося ще одна форма - душовою бокс. І звичайно головним фактором викликає бажання купити душову кабіну, є можливість заощадити простір у ванній кімнаті.

Магазин СвитКабинок предоставляет широкий выбор душевых кабин по лучшим ценам.

Як не заплутатися в цьому різноманітті? Спробуємо розібратися, що являє собою кожний тип, в чому його особливості та переваги, коли доцільніше використовувати кожен вид душа, на що звернути увагу при виборі.

Душові кабіни

Являють собою повністю укомплектований виріб, що вимагає тільки збирання і підключення комунікацій (вода, слив, електрика). Кабіна складається з піддону, стінок, дверцята і даху, усередині встановлюється змішувач для душа. Все це входить в комплект поставки, окремі елементи вибрати не можна. Зате сучасні моделі можуть включати безліч додаткових функцій: гідромасаж, різні режими подачі води, парогенератор для імітації лазні і навіть вбудований програвач або модуль зв'язку - все це може реалізувати сучасна кабіна. Піддон може бути як високий, так і низький. Головна перевага кабіни перед відкритими конструкціями полягає в повній герметичності. Це означає, приміщення ванної кімнати при установці кабіни не вимагає гідроізоляції. Також цей варіант вибирають з-за комфорту і наявності додаткових функцій.

Душовою бокс

Подальший розвиток кабіни, тут може бути реалізовано більше режимів і додаткових функцій, піддон душа істотно глибше і ширше, ніж в кабіні (більше нагадує ванну). У душовому боксі можливі практично будь-які водні процедури, в тому числі прийняття повноцінної ванни. При цьому бокс так само надійно захищає від проникнення вологи в приміщення, але зазвичай більше кабіни за габаритами, а також за вартістю. Настільки просторе і багатофункціональний виріб - вибір самих пристрасних любителів поніжитися у ванні з водним масажем.

Душовий куточок, огородження для душа

По суті, куточок - це один з варіантів огорожі, найбільш популярний і відрізняється компонуванням від всіх інших варіантів. Якщо огорожу має одну або дві стінки, двері і душовий піддон (опціонально), то куточок примикає до двох стінок ванної кімнати і має тільки дві або одну власні стінки і душові двері. Куточок, як і огорожа може комплектуватися піддоном. Оскільки куточок примикає до обробленим плиткою стін, дана конструкція вимагає гідроізолюючої поверхні стін і підлоги в приміщенні до укладання плитки. За замовчуванням встановити безліч додаткових пристосувань і аксесуарів (як в кабіні) всередину не вийде. Як правило, встановлюється тільки змішувач з душем , максимум, на що можна розраховувати - це душова система з форсунками.

Багатьом цього цілком достатньо, а крім того кабіна і огорожу дозволяють отримати насолоду від краси обраної вами плитки. Якщо порівнювати за вартістю вироби однієї цінової категорії, куточок або огорожу виявляється доступніше. Однак низька вартість - не єдина перевага куточків і огорож. Завдяки примикання до стін ванної і простоті конструкції вони більш просторі, а також іноді займають менше місця, ніж кабіна. Двері душової , як і стінки можуть бути виготовлені зі скла і пластика, тут досить великий вибір. Не варто орієнтуватися тільки на вартість, пластик з часом втратить колір, а скло буде так само прозоро через десятиліття. Товщину скла краще вибирати максимальну (8-10 мм), але 5-6 мм також буде досить. Явною перевагою огорожі можна назвати те, що будь-які компоненти можна вибрати окремо за своїм вибором. Можна навіть спробувати зібрати огорожу власними силами, але процес цей не буде швидким і простим. Купити душ , піддон, матеріал для стінок і дверець, а також правильно підібрати ущільнення та витратні матеріали також завдання не з легких, краще звернутися до фахівців.    

Похожие страницы: