Як правильно вибрати захисне скло для екрану

Захисні стекла придумали в якості заміни захисним плівкам, які зазвичай покривалися безліччю подряпин вже після місяця використання. Загартоване скло створює додатковий захист екрану від:

- відбитків пальців і інших жирних слідів - олеофобним покриття

- подряпин - загартоване скло стійко до подряпин. На якісному склі подряпини можливі, але для цього треба дуже сильно постаратися. Дрібниця в кишені і ключі зі склом не впораються.

- від ударів при падінні - завдання скла в тому, щоб максимально прийняти енергію удару на себе (при сильних ударах скло руйнується) і максимально знизити її, щоб екран смартфона залишився цілим (є спеціальний демпфуючий шар між склом і екраном).

Заказать и приобрести дисплей samsung galaxy у нас Вы можете быстро и по доступной цене.

В даний час вибір захисних стекол, представлених у продажу в мережі Інтернет величезний і зробити правильний вибір досить складно. Виробників дуже багато і ціни різні.

Абсолютно точно з чим Ви зіткнетеся при установці найдешевших стекол:

- відсутність олеофобним покриття - відбитки пальців і інші жирні сліди будуть помітніше, ніж на екрані телефону без захисного скла

- скло буде не загартованим - на ньому будуть залишатися подряпини

- при найменшому ударі скло може тріснути - хороші скла при невеликих ударах не тріскаються

- може бути відсутнім демпфуюча прошарок між склом і екраном

- можлива прівізна поверхні скла.

Правда не завжди варто спиратися на ціну при виборі. Був у нас один випадок, коли клієнту в одному з великих салонів зв'язку встановили скло на iPhone 5S, яке тріснуло в кишені з дріб'язком.

Також на що необхідно звертати увагу при виборі - товщина скла. Товщина скла варіюється від 0.15мм до 0.33мм. Бажано брати скла 0.25 ... 0.33мм. При товщині 0.15 ... 0.2 мм скло може показати меншу стійкість до удару в порівнянні з більш товстим склом (на стійкість до подряпин і відбитків товщина скла ролі не грає).

Похожие страницы: