Як правильно вибрати змішувач

Перший змішувач для води був винайдений ще в дев'ятнадцятому столітті лордом Кельвіном. З тих пір багато води утекло, але діє незмінне правило -сантехніка в будинку повинна бути надійною, красивою і практичною. Мало кому сподобається постійно протікає або незручний кран, тому ми пропонуємо грамотно підійти до вибору змішувача для душу, кухні та ванної кімнати.

Качественные наборы смесителей вы можете выбрать и купить на сайте нашего интернет магазина по выгодной цене.

Вибираючи для себе відповідний кран, орієнтуйтеся в першу чергу на його призначення. Отже, розглянемо більш докладно.

Кухонні

Раковину на кухні використовують для миття посуду, продуктів, головне - вона повинна бути зручною. Тому не тільки сама мийка повинна мати відповідні розміри, але і кран краще підбирати з певними характеристиками:

Більш практичний високий виливши, так як він дозволяє вільно помити велику кількість кухонного начиння самих різних розмірів.

Цікаві моделі з висувним шлангом, так як можна регулювати положення аератора під конкретні потреби.

Для подвійного миття можна купити змішувач води з високим поворотним виливом або поставити 2 крана - звичайний і з гнучким шлангом.

Для ванни

Залежно від конкретної комплектації ванній і розташування раковини, ванни, душа, вибирають такі крани:

Змішувач для раковини.

Змішувач для ванни і душа.

Змішувач для раковини і ванни з перемикачем з крана на душову лійку.

2 окремих крана - на раковину і душ або ванну.

Для душової стійки

При установці душової панелі встановлюють змішувачі з перемиканням на верхній душ, на гідромасажні форсунки або гігієнічний душ.

види змішувачів

Пристрій крана буде впливати на зручність його застосування (для кожного це будуть свої особисті критерії, виходячи з звичок) і надійність.

Двохвентильний

Класична і досі найпопулярніша модель. Подача холодної та гарячої води регулюється окремими вентилями, можливо переключення змішувача на душ спеціальної поворотною ручкою.

Кожен з вентилів має конструкцію змінної кран-букси, яка виготовляється в 2 варіантах:

Керамічна - характеризується плавним ходом ручки, маленьким кутом повороту. Перемикання не вимагає яких-небудь істотних зусиль з боку користувача. Ремонту така конструкція не підлягає, при пошкодженні замінюється аналогічною, але робочий ресурс дуже тривалий.

З гумовими прокладкам - хід ручки довший, до півтора оборотів, повне закриття крана відбувається при певному зусиллі. Прокладки зношуються з тією чи іншою швидкістю - залежить від якості матеріалу. При протіканні вентилі не змінюються, а змінюються лише самі прокладки, вартість яких більш ніж доступна.

Одновентільний

Такий змішувач для ванної найкраще купити, якщо встановлюється кран на раковину або кран на раковину і ванну. Змішування води і регулювання напору здійснюється однією поворотною ручкою. В основі - картридж одного з 2 видів:

Кульовий (пластиковий) - більш гучний, у міру експлуатації може спостерігатися менша плавність ходу, має невеликий робочий ресурс, але коштує дешево.

Дисковий (керамічний) - довго служить (до 10 років), які не втрачає плавності ходу за рахунок ідеальної калібрування дисків в конструкції, тихий в роботі, але ціна висока.

Термостатичний

Сучасний змішувач для ванної з душем, який забезпечить повний комфорт і зручність, але і обійдеться дорого. Його переваги:

Можливість одноразової настройки режиму робочої температури, яка буде в автоматичному режимі подаватися кожен раз при включенні води.

Незалежність від напору у водопроводі.

Нульова ймовірність обпектися водою або отримати різкий крижаний душ при форс-мажорних обставинах.

Максимальний комфорт при використанні.

Критерії вибору якісного змішувача

Щоб не довелося знову через пару тижнів або місяців перейматися тим, де купити змішувач для ванни і який краще, відповідально підійдіть до цього питання спочатку:

Купуйте вироби тільки від перевірених надійних виробників. Краще один раз купити змішувач для ванни і душу дорожче, але спокійно і без аварій користуватися ним 5-10 років.

Зверніть увагу на вагу, матеріал в основі крана, чіткість його геометрії, якість захисного покриття. Всі ці нюанси вказують на те, наскільки виробник відповідально ставиться до випуску своєї продукції. Апріорі кран з нержавійки, латуні не може бути легким - це показник економії матеріалу. Захисне покриття повинне бути рівним, без напливів і будь-яких інших дефектів. Конструкція повинна мати чіткі розміри, зазначені в паспорті до виробу.

Аератор краще вибирати знімний, щоб у міру його зносу була можливість замінити лише деталь крана, а не довелося купувати новий змішувач для ванни.

При виборі картріджних моделей уточніть, чи є в наявності комплектуючі до них для заміни. Це ж стосується і конкретного виду крана-букси з керамікою. Якщо з цим є складнощі ще в процесі покупки, є висока ймовірність, що при поломці вам доведеться купувати новий кран.

Відразу перевірте комплектацію вподобаного змішувача - чи йдуть в базовому наборі декоративні накладки, додаткові прокладки, гнучкі шланги, перехідники для монтажу на стіну і т. Д. Це дозволить вам не витрачати зайвий час і додаткові гроші на покупку відсутніх деталей при монтажі.

Похожие страницы: