Як вибрати зволожувач повітря

Рідко хто замислюється про те, чим ми дихаємо у власних будинках. Тим часом, не варто відмахуватися від цього питання. Адже неякісний повітря перешкоджає нормальному диханню, а також погано впливає на наше здоров'я і самопочуття.

Очень важно иметь дома увлажнитель воздуха, благодаря его свойствам, дома будет комфортно и уютно.

Крім того, сухе повітря небезпечний для дітей. Низький рівень вологості в квартирі веде до того, що у малюків швидко сохне шкіра і страждають слизові оболонки носоглотки, тобто знижується захисна функція організму. В результаті всього цього виникає ризик підхопити якесь респіраторне або інфекційне захворювання. Плюс до цього недостатній рівень вологості позначається і на кімнатних рослинах, і на стані дерев'яних меблів і паркету.

Отже, доводів на користь придбання зволожувача досить багато . Однак сьогодні на ринку представлена величезна кількість подібної техніки . І, зіткнувшись з усім цим різноманіттям, у потенційного покупця виникає логічне запитання: як вибрати зволожувач повітря ? Який пристрій зможе найкраще впоратися з поставленим перед ним завданням?

Щоб відповісти на ці питання, варто для початку дізнатися, що сьогодні пропонують різні виробники. А пропонують вони кілька видів зволожувачів: парові, ультразвукові та традиційні.

Паровий зволожувач за принципом дії нагадує чайник, так як для того щоб почалося інтенсивне випаровування, вода в ньому повинна бути доведена до кипіння. Подібний тип пристроїв має дві великі переваги перед усіма іншими. По-перше, воно може збільшувати вологість більш ніж на 60%. По-друге, у нього найвища продуктивність (воно випаровує приблизно 700 гр. Води на годину - це багато).

В ультразвуковому зволожувачі вода спочатку потрапляє на спеціальну мембрану, де під впливом вібрації розщеплюється на дрібні бризки. Потім через створене з мікроскопічних крапель хмара проганяється повітря, що і створює зволоження.

Цей тип пристроїв, на відміну від попереднього, оснащується гидростатом (пристроєм, що регулює рівень вологості). Крім того, він практично не видає ніякого шуму і йому треба мало електроенергії.

Нарешті, традиційний зволожувач . Він працює за принципом «холодного» випаровування, тобто через вологу губку за допомогою вентилятора проганяється сухе повітря, який завдяки цьому насичується вологою. Традиційний зволожувач, як і ультразвукової, відрізняється економічним електроспоживання балансується і низьким рівнем шуму.

Тепер, коли ясно, які пристрої сьогодні представлені на ринку, можна спробувати відповісти на питання: як вибрати зволожувач повітря? Для цього необхідно вирішити:

- в якому приміщенні буде використовуватися пристрій (спальня, дитяча і т.д.);

- яка площа у цього приміщення;

- нарешті, яке якості вода буде використовуватися для зволоження.

Перший пункт важливий тому, що, наприклад, паровий зволожувач не рекомендується ставити в дитячій : дитина може ненавмисно його на себе перекинути і обпектися (пар під кінець має температуру 50-60?).

Другий пункт необхідно враховувати через те, що не кожен зволожувач має достатню потужність , щоб, наприклад, наповнити вологою повітря в дуже великому приміщенні.

Що стосується третього моменту, деякі зволожувачі дуже «примхливі» : їм потрібна вода тільки відмінної якості, тобто з найменшим вмістом в ній вапна.

Похожие страницы: