Будівництво Дачного Душа Своїми Руками

купаться на дачеУ жаркий день від спеки рятує тільки прохолодний душ. Це найкраще винахід людства, яке швидко позбавляє від втоми, знімає стрес, служить загартовуванню і загального оздоровлення організму.У задоволенні освіжитися в душі не можна відмовляти собі і на дачі.Найпростіший спосіб привнести шматочок цивілізації на свою ділянку - зробити літній душ своїми руками.Багато садівники саме так і чинять. Це дає можливість заощадити, а головне - отримати будова, яка буде максимально відповідати індивідуальним потребам і стане «родзинкою» садового ландшафту.

 

Для установки душа вибираємо відкрите місце на височини.Вода буде нагріватися на сонці, тому важливо, щоб протягом дня на кабінку не падала тінь від інших будов, дерев або чагарників.

 

около дома Найпростіша конструкція літнього душа - бак з краном, душова лійка, шланг.Встановлюємо такий душ поруч з будинком. Бак кріпиться трохи вище людського зросту так, щоб він постійно перебував на сонці.На кран в баку надягаємо шланг, на нього кріпимо душову лійку. На цих фото літній душ - частина стіни житлового будинку.

 

Такий варіант не вимагає будівництва окремої кабінки.Головне - надійно захистити стіну будинку від руйнівної дії вологи. быстрый душ Використовуємо для цього кахель, спеціальні водовідштовхувальні просочення або звичайну клейонку.У такого душа є істотний недолік. Він не захищений від вітру і велику частину дня перебуває в тіні будови.Тому використовувати його можуть тільки по-справжньому загартовані люди.

 

Є ще один варіант легкої літньої конструкції. Встановлюємо чотири стійки, на яких розміщуємо плоский пластиковий бак для літнього душа.Він же виконує роль даху душової кабінки. Краще якщо бак буде чорного кольору, він максимально притягує сонячні промені і вода швидко стає теплою.До крану в баку кріпимо шланг, надягаємо лійку. Стійки обтягуємо будь-яким влагопрочность матеріалом, на підлогу кладемо гумовий килимок.Пара годин і душ готовий.

 

Його легко розібрати, зручно зберігати і просто встановити на початку нового сезону.Такий варіант дачного душа можна зустріти на кожному третьому садовій ділянці.

Возможно, вам понравится:

Ставок на дачі своїми руками
Ставок на дачі своїми руками

Подорож в юність - Східно-Сибірська правда
Ogromnejšij досвід, neobâtnye знання, nepobedimaâ Щирість і пам'яті, vmeŝaûŝaâ в Собі nesmetnye багатства в кінці історії, будівництва Бама, літератури і мистецтва...

Еталонна спортмайданчик. Міні-парк побудували в Радянському парку - АіФ в Омську
Торік Папка Здано в експлуатацію першу чергу, і в цьому - Завершено будівництво спортивного міні-парк.Об'єкт подарував місту .. І кожен зможе знайти тут для себе заняття до душі.Шанувальники ..

У «Удмуртенерго» відроджують традицію студентських будівельних загонів - udminfo.ru
На toržestvennoj Ruler командира studenčeskogo Отрада отримати trudovuû хвилина від Рук заступник генерального директора - директор філії «Удмуртенерго» Андрій Малишева...

Похожие страницы: