Як штукатурити газобетон правильно?

Газобетонні блоки отримали популярність в заміському будівництві відносно недавно. Тому питання: як штукатурити газобетон правильно? - Вважається природним. Для максимально якісного виконання роботи необхідно знати основні властивості газобетону, грамотно вибрати суміш для штукатурки і строго слідувати алгоритму зовнішньої і внутрішньої обробки.

Все прогнозы на футбол Вы можете узнать на https://legalbookmakers.com/prognozy/football/, прогнозы от Legalbookmakers предоставляются бесплатно.
Вибір суміші
Для штукатурки газобетонних блоків традиційно застосовуються лише сухі суміші, які мають певні властивості. Зокрема, важливу роль відіграє стійкість суміші до різких температурних коливань, впливу вологи і пари, її хороше зчеплення з бетоном і відсутність появи тріщин в майбутньому. Бажано, щоб суміш мала універсальний характер, тобто бездоганно підходила і для зовнішньої і для внутрішній оздоблення стін. Величина адгезії повинна знаходитися в межах 0,5 МПа. Пам'ятайте, що неправильний вибір суміші як і порушення правил нанесення штукатурки в подальшому призводить до серйозних будівельним дефектів - наявності тріщин, зниження рівня теплоізоляції і т.д.

Правила штукатурення
Не варто поспішати з оштукатурюванням стін - будівля з газобетону характеризується високою міцністю і цілком можна пропустити кілька років, перш ніж приступати до робіт з оздоблення. Спочатку завжди проводиться внутрішнє оздоблення стін, потім - зовнішня. Зовнішні роботи здійснюється в умовах температурного режиму від +8 до +30 C. Шари штукатурки наносяться послідовно. Якщо необхідно, слід подбати про тимчасовий захист кожного з шарів від атмосферних опадів.


Приготування суміші
Порошок розводиться водою з розрахунку 30 кг суміші на 8 л. рідини. Готову суміш потрібно використовувати протягом 3-4 годин. Як правило, стандартної упаковки об'ємом в 30 кг вистачає на 8м2, за умови, що товщина шару становить 2 мм.

Внутрішнє оздоблення
Оздоблення будинку з газобетону завжди починається з внутрішньої штукатурки стін. На підготовчому етапі стіни очищаються, якщо потрібно - шпатлюются і обов'язково покриваються ґрунтовкою. Потім на стіні встановлюються маячки - довгі профілі, які розміщуються вертикально (на ширину правила) і вирівнюються рівнем. Далі за допомогою штукатурної машини або ручним способом наноситься «шуба» - шар штукатурки товщиною приблизно 4-8 мм. Робота виконується за напрямом «знизу-вгору». Закладаються порожнечі, шар ущільнюється до величини в 2-3 мм. На заключному етапі підсохлий склад старанно вирівнюється за допомогою металевого шпателя.

Зовнішнє оздоблення
Фасад будівлі обробляється відповідною ґрунтовкою для газобетону. Потім - закріплюється армована сітка зі скловолокна, готується суміш і виконується оштукатурювання стін. Зверніть увагу, що товщина штукатурки повинна бути в 2 рази менше в порівнянні з внутрішньою обробкою.

Похожие страницы: