Як вибрати шпалери? Які бувають шпалери. види шпалер

Шпалери - фундаментальна частина більшості сучасних інтер'єрів. Вони можуть як підкреслити і доповнити основний акцент в інтер'єрі, так і згладити недосконалість приміщення. Але в різноманітті видів шпалер, пропонованому на ринку, дуже легко загубитися. Що ж підходить саме Вам? У цій статті ми розглянемо всі основні види шпалер, представлені в сучасних магазинах, з'ясуємо їх слабкі і сильні сторони.

Для своих клиентов предлагает Эпицентр Киев каталог товаров для строительства, которые имеют отличное качество и надежны при строительных работах.

Паперові шпалери
Найпростіший і класичний вид шпалер, такий поширений в Радянському Союзі і не втратив актуальності й досі. До сильних сторін цього виду шпалер відноситься простота наклейки і зняття. До слабких - недовговічність покриття. Паперові шпалери не рекомендується клеїти в приміщення з високою вологістю, а також в місця, де можлива поява неприємних і сильних запахів (наприклад, на кухню). В цілому, можна говорити про те, що саме паперові шпалери є найекономічнішим рішенням при ремонті, хоча, якщо ми говоримо про якісні фотошпалери (їх в більшості випадків наносять саме на паперову основу) або шпалерах з рельєфом - ціна може досягати досить значних сум за рулон.

Вінілові шпалери
Цей матеріал був запатентований ще в 30-их роках XX століття, проте в нашій країні набув широкого поширення порівняно недавно. Класичні вінілові шпалери мають два шари: нижній - паперовий, зовнішній же складається з полівінілхлориду. У вінілових шпалер дуже багато сильних сторін: вони стійкі до появи грибка, механічних впливів і різного роду забруднень. Мінусами є більш висока вартість в порівнянні з паперовими, а також виділення при впливі вогню діоксинів - небезпечних хімічних сполук.


Текстильні шпалери
З назви цього класу шпалер цілком очевидно, що в своєму складі вони містять різного роду тканини. Незаперечною перевагою даного матеріалу є естетизм - вони надають приміщенню абсолютно особливу чарівність. Ці шпалери завжди виглядають ексклюзивно. За презентабельність доводиться платити чималу ціну - вартість текстильних шпалер цілком може становити кілька тисяч рублів за рулон.

Бамбукові шпалери
Ці шпалери досить прості в наклеюванні - клей наноситься тільки на стіну, за рахунок цього можна уникнути класичних проблем: утворення бульбашки, коли сідаєш і інших деформацій. Також вони відмінно армують мікротріщини.
Зараз Флізілін, як правило, служить основою для вінілових шпалер - але також використовується і в якості основного матеріалу. Оскільки основою флізіліновой шпалер служить целюлоза - вони міцніші паперових, в той же час дозволяють стінам «дихати». Великим плюсом є те, що цей матеріал піддається вологого прибирання.

Звичайно, це далеко не всі види шпалер. Як матеріали для їх створення використовуються: скло, метал, дерево, шовк і т.д. Існують навіть рідкі шпалери, сохнуть за образом і подобою фарби, але мають зовсім особливу фактуру.

Головне, на що Ви повинні звертати увагу при виборі - це те, наскільки шпалери Вам подобаються. Ремонт робиться в середньому раз в три-чотири роки, тому вибирати потрібно ретельно. Закрийте очі і уявіть, що сподобалися Вам шпалери будуть перед Вашими очима такий тривалий час. Сміливо беріть ті, які при даній вправі викликають тільки позитивні емоції.

Похожие страницы: