Правильно вибираємо торшер и graffiti-svet.com.ua

Ні для кого не секрет, що хороше освітлення може змінити зовнішній вигляд і атмосферу кімнати, квартири або всього будинку. Хороший торшер - це чудовий спосіб для змішування стилів у висвітленні будинку, і додання тепла, затишку і настрою кожної окремій кімнаті. Кілька торшерів різної висоти або встановлені в різних місцях кімнати покращують візуальне сприйняття інтер'єру. Унікальні торшери Kutek з латуні прикрасять ваш інтер'єр і подарують вам гарний настрій. Великий вибір сучасних і класичних торшерів від польської фабрики Kutek не залишить вас байдужими. Запрошуємо вас вибрати і купити торшер Kutek для вітальні, спальні або холу. 

Если Вы ищете оригинальные торшеры, советую http://graffiti-svet.com.ua/catalog/torshery, здесь представлен широкий выбор качественных и красивых торшеров, которые Вы можете купить по лучшей цене.

Пам'ятайте, при виборі торшера потрібно враховувати три головні умови.
1. Висота. Куди ви збираєтеся поставити торшер? Чи будете читати, сидячи під торшером? Або дивитися телевізор? Або ви вирішили за допомогою торшера додати м'яке світло в кімнаті? Мета, з якою ви купуєте торшер, і визначить його висоту. Якщо вам потрібен торшер для читання, який буде стояти біля улюбленого крісла, то він не повинен бути дуже високим. Інакше світло від торшера буде розсіюватися, і ви не отримаєте досить світлий куточок для читання. Але якщо ви як раз і прагнете створити затишну атмосферу півтіней у всій кімнаті, тоді торшер повинен бути якомога вище.


2. Абажур. Не всі абажури торшерів однакові, тому варто звернути особливу увагу і на абажур. Деякі абажури пропускають більше світла, інші менше. Є торшери з регульованими абажурами, що дозволяє по різному фокусувати світло від торшера. При покупці торшера з абажуром протестуйте його. Подивіться, як той або іншої абажур буде пропускати світло. Чи влаштовує це вас? Матеріал, з якого зроблений абажур торшера, теж дуже важлива деталь. Торшер з абажуром з важкої тканини зовсім інакше пропускає світло, ніж легкий паперовий абажур. Тому важливо заздалегідь визначитися з тим, який саме ефект освітлення ви хочете отримати від торшера з абажуром.

3. Стиль. Стилі торшерів настільки різноманітні: від самого простого до хитромудрого, що кожен може вибрати те, що йому до смаку. Підберіть торшер, найбільш підходящий під загальний стиль інтер'єру, але і не бійтеся експериментів. Куплений вами торшер може повністю змінити стиль всієї кімнати і стати головним акцентом в обстановці будинку.

Источник статьи: http://graffiti-svet.com.ua

Похожие страницы: