В якому стилі побудувати будинок

Альпійський стиль

Цей стиль дуже популярний останні кілька років, особливо серед тих, хто часто буває за кордоном, катається на велосипедах або на лижах в Австрії, Швейцарії, італійських і французьких Альпах.

Самый лучший Эротический массаж Украина вы сможете получить только в нашем салоне массажа.

Будуються ці будинки зазвичай з деревини, обов'язково добре утеплюються і відмінно бережуть тепло. А влітку в цих будинках приємно і комфортно.

Фасадна обробка таких будинків частіше представлена штукатуркою і каменем в декоруванні першого поверху і дерев'яними брусками в обробці другого поверху.

При цьому відмінною рисою альпійського стилю є широкі балкони і тераси, що проходять як мінімум по двох фасадам будинку. Широкі балкони і тераси захищають від снігу і сприяють прийняттю сонячних ванн в горах. Оскільки цей стиль прийшов з гористій місцевості, то часто першим поверхом є цокольних поверх, де обладнаю різні господарські приміщення, сауну і т.д.

Будівництво будинків в англійському стилі

англійський стиль

Цей стиль проявився не так давно в порівнянні зі стилем модерн, але завоював популярність завдяки одночасно англійської вишуканості, стриманості і при цьому простоти і практичності.

Відмінною рисою будинків в англійському стилі є оздоблення фасаду, неодмінно, облицювальною цеглою. Традиційно, червоним. Але сучасність розширила кордони і внесла нові відтінки в англійський консерватизм.

Приклади будинків в англійському стилі

Також звернути увагу на майстерність робітників - якість кладки і розшивання також є відображенням англійської педантичності і бездоганності.

Будинок в англійському стилі - це не тільки два поверхи, але і невеликий садок, прилегла до будинку. Неодмінно, черепична покрівля, широкі наличники і високі вікна.

Будинок в стилі прованс

Паризький стиль

Париж - це вишуканість смаку, натуральні матеріали, світлі тони, квіти на вікнах і балконах.

Будинки в паризькому (французькою) стилі виконуються штукатуркою з локальної обробкою деревом, а також фасадної живописом з квітковою темою.

Оздоблення будинків в паризькому стилі не допускає різких контрастів і агресивних яскравих кольорів, в будинках цього стилю переважають відтінки бежевого, півтони молока, гра з піщаними тонами.

Похожие страницы: