Вибираємо кращі радіатори опалення

Одним з ключових елементів системи обігріву будь-якого житла є радіатори опалення . Це прилади, всередині яких безперервно циркулює вода, антифриз або масло, нагріті до заданої температури. Правильно підібрані, встановлені вони неодмінно забезпечать теплом ваш будинок, а значить і його затишок, навіть найсуворішими зимовими холодами. Якщо під час опалювального періоду вас не влаштовує, як гріють батареї, то в цьому не завжди слід звинувачувати комунальників. Можливо, просто прийшла пора замінити встановлені прилади на більш сучасні з покращеними характеристиками. Причому подбати про це варто ще влітку.

Вы можете Купить алюминиевые радиаторы по выгодной цене на сайте компании сегодня не выходя из дома.

Які радіатори опалення краще

Щоб не помилитися з вибором батареї слід перед покупкою прорахувати всі необхідні параметри , ретельно вивчити технічні характеристики, переваги і недоліки всіх представлених на ринку приладів, врахувати особливості експлуатації системи опалення вашого будинку цілком. Неправильно підібране пристрій не тільки буде погано зігрівати в холод, але і може швидко вийти з ладу, тим самим не виправдавши витрачені на нього кошти. Для автономної опалювальної системи фахівці рекомендують придивитися до радіаторів з алюмінію, вони вважаються бюджетним варіантом, при цьому мають високу тепловіддачу, сучасним дизайном. Якщо питання вартості для вас не актуальне, то самим ідеальним вибором стануть біметалічні радіатори, Відмінно зарекомендували себе за всіма показниками. Щоб зробити правильний вибір, спочатку варто ознайомитися з усіма сучасними пристроями, представленими на ринку.

Типи радіаторів опалення

Види приладів визначаються за типом матеріалу , з якого їх виготовляють. На основі цього сучасні пристрої ділять на:

алюмінієві;

сталеві;

біметалеві;

чавунні.

алюмінієві радіатори

Алюмінієві радіатори опалення в свою чергу діляться ще на екструзійні та ливарні. Обидва даних виду не підійдуть для централізованої системи через тиск, а також викликається неякісним теплоносієм корозії. Їх рекомендується встановлювати для автономного опалення.

Радіатори, виготовлені методом лиття під тиском, відрізняють хороші товщина і міцність стінок, а також широкі канали для гарячої води. Дешевші у виробництві екструзійні прилади грішать відсутністю можливості змінити кількість секцій. Колектор батареї відливається з силуміну, а її вертикальні частини видавлюються на екструдері зі сплаву алюмінію.

До переваг алюмінієвих батарей відносять :

Мала вага, що спрощує монтаж, що дозволяє обійтися без кронштейнів.

Дуже високу тепловіддачу, що дозволяє швидко прогрівати приміщення.

Економічність (особливо при оснащенні регулятором температури).

Привабливий сучасний дизайн.

Але у приладу досить і мінусів:

Маленький термін служби (приблизно 15 років).

Схильність до корозії через хімічну активність алюмінію, тому без теплоносія високої якості не обійтися.

Між секціями трапляються протікання.

Конвекція слабка.

З'являється водень при витісненні повітря.

Нездатність чинити опір скакає тиску, гідроударів, температурних перепадів.

Загальні характеристики:

середнє робочий тиск - 6-16 бар;

максимальна температура гарячої води - 110 ° C;

pH теплоносія - 7-8;

Теплова потужність однієї секції - 82-212 Вт.

Похожие страницы: