Як вибрати газобетон для будинку?

Будівництво будинку з газобетону - захоплюючий процес. Але, перш за все, необхідно визначитися з цілою низкою характеристик газобетонних блоків. Основні з них - це теплопровідність, щільність і міцність використовуваного для зведення котеджу матеріалу. Чим більше числове значення щільності газобетону, тим більше показники його міцності і здатності проводити тепло.
Найбільш популярні марки по щільності газобетону - це D300 і D500.

При строительстве своего дома, многие задумываются о строительстве бассейнов. Гарантируется качественное и надежное Строительство бассейнов специалистами компании "Акватор".

Ще один показник, на який слід звернути увагу - вогнестійкість. По суті нерухомість, побудована з газобетонних блоків, не схильна до ймовірності і подальшому розвитку пожежі. Проведені експериментальним шляхом тести показали, що даний варіант приватного будинку може бути під впливом полум'я протягом 2 годин без будь-якого ризику.

Наступний важливий при виборі пористого бетону показник - шумоізоляція. Для визначення потрібних значень звукоізоляції використовується спеціальний індекс Iв, вимірюваний в децибелах. Чим вище зазначений індекс, тим краще рівень захисту від зовнішніх шумів з боку вулиці - наприклад, Лаєва собак, криків хуліганів і т.п. Крім того, на показник ступеня надійності захисту від сторонніх звуків впливають значення товщини перегородки з блоків і їх щільність.


Показник парапроніцаемості визначає час видалення утворилися в ході експлуатації газобетонних блоків вологи і конденсату.

Крім того, газобетонні блоки можуть мати різні розміри. Розмір визначає спосіб кладки будматеріалу і вибір технології скріплення окремих блоків. Випускаються нині блоки мають специфічну пазогребневі формою, що дозволяє в кінцевому підсумку обійтися без заповнення вертикальних швів. Щоб зробити вироби більш мобільними, ряд виробників передбачають з торця блоків зручні захоплення.

Перед тим як придбати газобетон, потрібно врахувати, що зведення несучих конструкцій виконується з стінових блоків, а внутрішніх стін - з перегородкових блоків з товщиною не перевищує 200 мм.

Похожие страницы: