На що звернути увагу перед тим як купити каркасний будинок

Основний інструмент пошуку компанії, що реалізує ваш проект відбувається на сьогоднішній день в інтернеті, і чим більше буде відкритою інформацією, тим більше ймовірності купити каркасний будинок в правильному місці. При перегляді різних сайтів, зверніть увагу на наступні моменти, а саме: чи розміщені фотографії або відео процесів будівництва, чи є відео відгуки реальних замовників, показує чи компанія свої реквізити, імена та фотографії співробітників, місцезнаходження реального офісу?

Вибрати квартиру з хорошим плануванням і розташуванням, Ви можете на http://ozernyi-gatne.com.ua/complex/, хороша ціна не змусить вас довго думати.


При первинному зверненні постарайтеся по телефону дізнатися про можливості перегляду готових будинків до приїзду в офіс, це хороша перевірка сумнівних фірм, яким соромно показати свою роботу, швидше за все вам дадуть відповідь дуже ухильно або відмовлять. При відвідуванні офісу насамперед попросіть почитати договір, можливо умови низької відповідальності підрядника будуть для вас зовсім неприйнятними, а міняти їх компанія однозначно відмовиться, в такому випадку далі розмовляти вам буде вже нема про що. Обов'язково уточніть гарантійні умови, на що і в якій мірі вони поширюються, на скільки довгострокові, які зобов'язання несе фірма в разі виникнення гарантійних ситуацій, в який термін буде вносити виправлення.


Якщо з юридичної точки зору з договором все в порядку, зверніть увагу на точність вказівки обумовленої комплектації, чітку вказівку матеріалів, їх якість, сортність, маркування, відсутність можливості підрядника погіршувати або змінювати матеріали за власним бажанням без повідомлення. Важливою перевагою поважаючої себе компанії, є наявність конструкторської документації на зведення будинку, індивідуальна розробка "КЖ" на бетонний фундамент з урахуванням проведених геологічних досліджень на ділянці. Супровід цими документами означає, що навантаження на конструкції розраховані фахівцем, враховані і опрацьовані вузли з'єднань конструктивних елементів, будинок надійно збереже свою міцність при зовнішніх впливах.

Перш ніж купити каркасний будинок після перевірки супровідних документів, постарайтеся дізнатися, хто безпосередні виконавці будівельних робіт, кваліфіковані це фахівці, чи є в підприємстві система навчання робочого персоналу або підвищення кваліфікації, як побудована робота виконроба і контроль за веденням робіт? Хорошим показником відповідальної організації є робота відділу технічного нагляду, бажано, щоб ця служба була незалежним структурним підрозділом, мотивованим на пошук і виявлення недоліків у ході будівництва.

Похожие страницы: