Підготовка до напівмарафону

Друзі, я перший раз вирішила пробігти напівмарафон. Хоч і бігаю я давно, але занадто нерегулярно і на невеликі дистанції, без якоїсь певної системи. Зараз є конкретна мета і дуже хочеться її досягти.

На сайте https://max-polyakov.team/ вы можете познакомиться с историей украинского спортсмена, который будет брать участие в всемирных играх 2021 года.

Перше, що я зробила - вибрала забіг. Я хочу пробігти Московський музичний напівмарафон. Реєстрація на нього ще не відкрита, але я пильно стежу і, сподіваюся, не пропущу момент. Друге - в моєму улюбленому додатку Nike + встановила програму тренування для напівмарафону. Взагалі, Nike + після оновлення став дуже зручним не тільки для того, щоб трек активність, але ще і для установки планів тренувань. Я перший раз тренуюся за планом (відмінному від програми З дивана до 5 кілометрів ), тому відчуття скажу трохи пізніше. Наступний мій крок - вирівнювання системи харчування. Про це я також планую писати тут.

Зараз мій середній кілометраж складає 10-12 кілометрів на тиждень (пробіжки ввечері 3 рази в тиждень). Програма пропонує збільшити кілометраж до 22,5 кілометрів на перший тиждень і далі по наростаючій до максимальної позначки в 60 кілометрів на тиждень.

Програма тренувань розрахована на 12 тижнів. Щотижня пропонується бігати 4-5 разів і один-два рази займатися іншим видом фітнесу. У мене це тренажерний зал і вправи на спину і прес.

Відразу хочу сказати - у мене мета не пробігти напівмарафон на час, мета - подолати себе. Вся ця історія з бігом для мене - це подолання власної ліні, комплексів, розширення меж. Коли я перший раз пробігла 5 кілометрів - я була щаслива! Перші 10 кілометрів - я не могла повірити, що зробила це! Напівмарафон - це вже серйозна дистанція для мене і я сподіваюся, що вона допоможе мені зібрати всю волю в кулак і пробігти. Чи не на час - просто перетнути фінішну лінію.

Похожие страницы: