Про те, який покрівельний матеріал потрібно вибирати

Вирішили ми з дружиною завести будиночок за містом. Купили ділянку і зруб. Поставили зруб на місце, завели комунікації і почався у нас суперечка. З якого матеріалу краще дах робити. Я кажу - профнастил - саме мила справа для даху. Дружина мене висміює і стверджує, що дах з металочерепиці буде набагато елегантніше, ніж з будь-якого матеріалу.

Качественная металлочерепица ждет вас тут, компания гарантирует надежность и выгодные цены.

Нібито металочерепиця не тільки гарний матеріал, але ще її можна вибрати потрібного кольору, а різноманітність розмірів листа дозволяє швидко і якісно покривати їй даху будь-якої конфігурації. Крім того металочерепицю можна встановлювати і на такі будинки, як наш, які мають слабкі фундаменти. Тому що це міцний, але легкий покрівельний матеріал. Завдяки різноманітності кольорів і розмірів даний покрівельний матеріал люблять використовувати не тільки в приватному житловому будівництві, але і її вибирають для кришелітних будівель в багатьох країнах світу. Адже тільки з металочерепицею можна робити покрівлю індивідуальною.

Слухав я, слухав розповіді дружини і почав сам цікавитися, що це за матеріал. У першій же фірмі-виробнику цього матеріалу мені пояснили всі достоїнства металочерепиці. Виявляється, не в Росії її вигадали, а вигадали цей матеріал розважливі фіни. У них клімат такий же, як і у нас, тому покрівельний матеріал не повинен боятися ні морозів, ні жарких сонячних променів.

А ще на перший погляд дах з металочерепиці можна сплутати з дахом з натуральної черепиці, яка коштує дуже дорого. Якщо глиняну черепицю використовують уже багато століть, то металочерепиця молода. Її вік не досягає і півстоліття. Але вже за цей час накопичено досвід монтажу дахів різних будинків металочерепицею. І всюди вона показує хороші результати. Під дахом завжди сухо, снігові навантаження тримає відмінно і не вицвітає на сонці.

В іншій компанії мені показали металочерепицю покриту декоративним полімерним покриттям -пластізолом. Цей матеріал з таким крутим покриттям - найважчий серед покрівельних матеріалів з тисненими поверхнею. Його сталеві листи досить товсті (0,2 мм), а покриття пластизолом лист може мати з обох сторін. Товщина шару - пластизола по 0,1 мм з кожного боку. Тому у металочерепиці з пластизолом висока міцність пластів.

Подібне полімерне покриття є у багатьох видів цього покрівельного матеріалу і тому багато різноманітних оригінальних дизайнів дахів з профілів металочерепиці. Зовнішніми шарами можна імітувати, як шкіру, так і штрихові насічки і надавати покрівель свій особливий вид. Але цей покрівельний матеріал краще використовувати на півдні, тому що він погано переносить наші морози. І я, не дивлячись на красу матеріалу, відмовився від нього - клімат не той.

За порадою тих же продавців консультантів я придивлявся до марки покрівельного матеріалу, який має назву металочерепиця монтеррей. Це виготовлені зі сталевого прокату листи толщінойот 0,4 до 0,5 мм.

У ранніх етапах її виробництва фарбується металева основа. І вона має абсолютно разниецвета - від класичного темно- бурого або темно-коричневого до яскраво-блакитного кольору, і пронизливо алого.Ето є її великою гідністю. Але її оцинковані листи мають ще й додатковий захист шляхом нанесення спеціальних покриттів. А у листів є досить плавні хвилі, зроблені стандартної штампуванням. І виглядають вони на дахах відмінно. Ось я і погодився з дружиною, чтометаллочерепіца - це красивий, довговічний матеріал, який нам потрібен. Тому буду крити дах з нього. І вам раджу придивитися до металочерепиці - вона підійде для будь-якого даху і зробить будинок ошатним, а вас позбавить від турбот по догляду за дахом.

Похожие страницы: