СПЕКА НА ПІДХОДІ: ВИБИРАЄМО КОНДИЦІОНЕР
Врятуватися від сильної літньої спеки або обігріти кімнату в прохолодне міжсезоння допоможе правильно підібраний і встановлений кондиціонер. Здавалося б, натиснув кнопку - і ось в квартирі ідеальний мікроклімат. Але так чи так все просто і будь-яка система може його забезпечити? Фахівці заявляють про різних нормах використання кондиціонерів на виробництві, в офісі і вдома. Сьогодні поговоримо про комфортні системах, які можна вибрати для домашнього використання.
На сайті https://www.ecoalt.km.ua/ пропонуємо кондиціонери і вентиляцію за найеращою ціною.
Вибір кондиціонерів зараз досить великий, так що можна розгубитися. Всі кондиціонери діляться на три категорії: віконні, мобільні і спліт-системи . Звичайно, для квартири ідеальні спліт-системи - адже крім досить широкого вибору функцій вони мають низький рівень шуму, чого не скажеш про віконному і мобільному кондиціонері.
Спліт-систем, які підходять для домашнього використання, кілька видів.
Настінні . Це кондиціонер в звичному нам вигляді, який кріпиться на стіні кімнати.
Канальні кондиціонери підійдуть власникам квартир з підвісними стелями, адже внутрішній блок можна закріпити на стелі непомітно або обіграти дизайнерським рішенням. Потік повітря поширюється по кімнаті рівномірно.
За таким же принципом працює і касетний кондиціонер , але він призначений для великих приміщень.
Мульти-спліт-системи підходять для багатокімнатних квартир або будинків. Зовнішній блок у таких систем один, а внутрішніх можна встановити до 8 штук, причому вони можуть закріплюватися як завгодно - на стінах, стелі, в прихованих нішах.
Чим принципово відрізняються
Як і будь-яка техніка, кондиціонери діляться на системи преміум-класу, середній клас і економ-клас. Преміум-марки - це висока надійність, довговічність, захист від неправильної експлуатації, найнижчий рівень шуму, робота в широкому діапазоні температур. Кондиціонери середнього класу відрізняються оптимальним співвідношенням «ціна - якість». Їх показники надійності нижче, системи захисту спрощені, але тим не менше вони можуть прослужити довго і якісно при правильній експлуатації. системи економ-класумають невеликий термін експлуатації, у них немає грамотної системи захисту, температурний діапазон зазвичай неширокий. Ці кондиціонери зазвичай максимально спрощені для створення низької ціни, що часто не йде їм на користь. Вони можуть прослужити досить довго при максимальної уваги до них і якщо строго дотримуватися інструкції по експлуатації.
Що стосується виробників, традиційно в ніші виробництва кліматичної техніки на першому місці стоять японці. Якість, надійність, передові технології і висока ціна - ось що відрізняє системи преміум-класу японських виробників. На другому місці - кондиціонери європейського виробництва (Німеччина, Італія), на третьому - виробництва Кореї і Росії.
Похожие страницы: