Водонагрівачі проточні електричні

Проточні електричні водонагрівачі цінуються за малі габарити і здатність виробляти підігрів великих обсягів води. Цей тип водонагрівачів є досить поширеним, оскільки, завдяки його елементарного процесу монтажу, він може бути надійним помічником на час літніх відключень гарячої води для населення. Велика частина такого типу нагрівачів має в наявності автоматизований принцип виключення / включення. Вартість проточного електричного водонагрівача досить мала, однак під час процесу розігріву води він використовує досить чималі обсяги електроенергії, що не дозволяє йому бути зарахованим до числа економічних водонагрівачів. Також варто зробити акцент на тому факті, що бюджетні проточні електронагрівачі не здатні забезпечити споживача великим напором гарячої води.

Для небольших кухонь и ванных комнат купить маленький бойлер в Одессе будет самым лучшим выбором.

Електронагрівачі проточні, як правило, потребують подачі в приміщення виділеної лінії електропостачання, що не залежить від квартирного електрощита, і автоматизованої системи виключення. Якщо житловий будинок споживача оснащується електричними плитами, тоді електромереж цілком під силу впоратися з тим навантаженням, яке для системи створюють потужні водонагрівачі. Якщо ж ваш будинок оснащується газовими плитами, тоді його електричній системі буде під силу впоратися тільки з нагрівачами малої потужності.

Управління водонагрівачем даного типу можна здійснювати як за допомогою збільшення / зменшення напору води, так і регулюванням потужності трубчастого електронагрівача. Деякі модифікації пристроїв обладнуються одним керуючим елементом, проте в більш сучасних нагревателях є можливість оперування обома регуляторами. У водонагрівачах нижнього цінового сегмента присутні моделі, які не мають жодного керуючого елемента, функціонуючи в автономному режимі. Підстроювання температури води в них проводиться за допомогою крана холодної води.

Похожие страницы: