Будівництво сучасного заміського будинку

У 1949 році американець Філіп Джонсон представив перший в історії скляний будинок, ніж назавжди змінив погляд на можливості приватного заміського будівництва.Джонсон настільки розширив межі віконних прорізів, що всі чотири стіни в його одноповерховій будівлі виявилися скляними.
Традиційно непрозорою в будинку архітектора-новатора залишилася тільки покрівля.З 1986 року Скляний будинок вважається частиною національної історичної спадщини США і все частіше стає темою для архітектурних варіацій у всьому світі.
З видом на океан  
Ідею максимальній близькості житлового простору і навколишньої природи реалізували у своєму проекті фахівці з Boora Architects.Особняк на узбережжі Тихого океану часто порівнюють зі Скляним будинком Джонсона - за площею панорамного скління. Три стіни другого поверху особняка повністю складені з рухомих елементів, які виконують функцію вікон і дверей.При необхідності стіни в цьому будинку буквально розсуваються: скляні панелі з роликами закріплені на профільних напрямних.Таким чином, вітальня і їдальня легко перетворюються на відкриті тераси з видом на водну гладь.
На підтримку ідеї близькості до природи проектувальники з Boora Architects оформили інтер'єри особняка в стилі природного мінімалізму з використанням натуральних матеріалів - дерева та каменю.
Камера-обскура  
Англіканська від Гайд + Hyde додому позує фотографам з мотузкою специфіці роботи майбутні акти власника: Будівництво napominaet fotoobektiv vnešnim форма і закритий planirovkami.Головну роль у створенні образу вдома зіграло скло - безліч прозорих перегородок і вікон.Фасадна стіна майже повністю складається зі скла: майстри створили три вертикальних скляних полотна.Панорамне скління забезпечує достатнє освітлення для житлових приміщень відразу на двох поверхах: скляний фасад збирає світло за принципом камери-обскури.

Возможно, вам понравится:

Ремонт квартир. Загородное
Ремонт квартир. Загородное
Ремонт, оздоблення, будівництво
Ремонт, оздоблення, будівництво

Промсвязьбанк пропонує іпотеку на покупку заміської нерухомості - Нерухомість Індикатори ринку
07/25/14: Іпотечний калькулятор PromSviazBankr пропонує придбати сільській власності.. Кредит надається на купівлю споруджуваного (програма «Новий дім») і готового таунхауса / будинку із земельною ділянкою (програма «Готовий будинок»), повідомляє прес-служба банку.Сума кредиту в рамках ..

Похожие страницы: