Будівництво дачних будинків Економ Класу

одному поверсі з Брюсом, 2-й поверх - каркасно-ŝitovoj.

 

Переваги: ​​  
- Можна жити цілий рік;  
- Швидкобудуюємі (будуються менш, ніж за 1 місяць);  
- Відсутність усадочного періоду;  
- Відносно низька вартість будівництва.

 

Будинки економ класу являють собою недорогі, але затишні і комфортні будинки для проживання.Дотримуючись технологію, використовуючи каркасні фронтони і перегородки на другому поверсі, ми виключаємо усадковий період.

 

Особливість даного типу в тому, що він може використовуватися не тільки як заміський дачний будиночок на літній час, а й для постійного проживання.1-й поверх робиться з струганого бруса 150х150мм, який не вимагає подальшої обробки.Брус строгается на будівельному майданчику. Таким чином, тепле перший поверх дозволяє жити в такому будинку і взимку.

 

Замовляючи будівництво дачного будинку економ класу, Ви отримуєте надійний будинок для постійного проживання.Завдяки використовуваної нами технології, термін будівництва не перевищує 20-30 днів.

 

У нас є безліч проектів, в яких можна міняти планування за Вашим бажанням.
Ми впевнені, що Ви обов'язково підберете собі оптимальний варіант.
Дачні будинки економ класу стають все більш популярними в Росії.Адже, за відносно невисокою ціною Ви отримуєте власний будиночок як для сезонної, так і постійної експлуатації.

Возможно, вам понравится:

Будівництво барбекю з
Будівництво барбекю з

«Мертві» проекти. Чому воронежці неохоче переїжджають жити за місто - АіФ в Eagle
Сьогодні додому до Городова запропонувати вам, щоб не порізати будь-який смак і Достаток.Тільки от переїжджають туди не дуже-то охоче. Сучасне житло за межею .. На будівництво інфраструктури для інвестпроектів житла економ-класу з федерального чи обласного бюджету виділяються субсидії.

Похожие страницы: