Будівництво Ганки Дачного Будинки

Технічні характеристики будинок 6 * 6 м.  
Планування.  
Планування першого поверху Будиночка 6 * 6  
Планування мансардного поверху Будиночка 6 * 6

 

Фундамент.Будинок встановлений на точковому дрібно заглубленном фундаменті. Кожна точка складається з чотирьох блоків 200 * 200 * 400 мм, необхідну кількість точок під будинок 6 * 6 - 14 штук.Блоки скріплюються між собою цементом. Наша компанія так само може зробити фундамент палі, в цьому випадку буде необхідно 14 паль діаметром 200 мм (для паль 2 метра, палі азбестоцементні).

 

Каркас дачного будинку. Каркас будинку збирається із брусків 40/100 (будинок зимовий, тому потрібен посилений каркас, в якому буде можливе розміщення 100 мм утеплювача).Каркас з двох сторін обшивається вагонкою. Наша будівельна компанія використовує вагонку товщиною 18 мм.Зовні - вагонка природної вологості, зсередини - суха. Утеплення каркаса проводиться по всьому периметру, як утеплювач застосовується "Ursa", за бажанням замовника "Ursa" може бути замінена на інший утеплювач, в цьому випадку ми вважаємо тільки роботу з утеплення будинку."Урса" у нас рулонна.

 

Перший поверх щитового будинку. Нижня обв'язка будинку виконується з бруса в 2 ряди.Брус 100 * 150 - один брус кладеться стоячи, другий лежачи. Лаги підлоги з бруса 100х150мм кроком 900мм. Пол подвійний - чорновий і чистовий. Чорнову підлогу - не обрізна дошка, чистову підлогу - шпунтована дошка примусової сушки.Товщина статевої дошки 26-28мм, може бути замінена на 36-38 мм (строганая сороковка).Між чистовим і чорновою підлогою закладений утеплювач - 100 мм. Висота від підлоги до стелі - 2.4 метра. Стельові балки - брус 100х150мм, підшиті вагонкою.

 

индивидуальный каркасно-щитовой дом Мансарда. Представлений будинок одноповерховий, з мансардним поверхом - дах двосхилий.Площа мансарди 24 метра. Висота коника - 3.5 метра. Основою конструкції мансардного поверху є крокви, виконані з бруска 50 * 100 мм.Мансарда утеплена утеплювачем "Ursa" шаром 100 мм, в якості вітроізоляції прокладений пергамін.Вся мансарда обшита вагонкою. Пол на мансарді - 28 мм. Утеплення підлоги - 50 мм. Висота від підлоги до стелі - 2.2 метра (при висоті гребеня даху 3.5 метра, можна на мансарді зробити від підлоги до стелі - 2.3 м). Перегородки на мансардному поверсі не встановлювалися (бажання "Замовника").

Возможно, вам понравится:

Ганок в будинок. Основні помилки
Ганок в будинок. Основні помилки

У Ульяновської області починається реалізація нової сімейної політики - Новини Ульяновськ "Media73"
Ні .. не більше одного мільйона рублів. Схеми Mnogodetnym, imeûŝim три і більше дітей, одноразово надаються безкоштовно для нерухомості Земельна ділянка на individuālās житлово-dačnogo будівництва, у віданні особистих podsobnogo господарств і садівництва.

Похожие страницы: