Як вибрати грунтовку

Грунтовка наноситься на підлягають шпатлювання, штукатурці, фінішної обробки поверхні. Обробка сумішшю підвищує поглинаючу здатність матеріалу конструкцій. При цьому поліпшується надійність, рівномірність зчеплення шпаклівки, фарби, лаку, вирівнює і декоративної штукатурки, рідких шпалер з оброблюваних підставою. Виробники випускають кілька типів грунтовок , придатних до використання на різноманітних поверхнях.

Для любителей азартных игр, casino bonus поможет вам расслабиться и получить море эмоций.

Види просочують сумішей

Залежно від складу і сфери застосування грунтовки поділяються на такі різновиди.

Мінеральна . Готується з цементом в якості сполучного речовини, також може використовуватися вапно, гіпс. Грунтовку такого типу вибирають для обробки бетонних, цегляних, газосилікатних або керамзитобетонних поверхонь. Мінеральна суміш - правильний вибір для просочування штукатурного шару на основі портландцементу з метою подальшої декоративної обробки.

Акрилова . Вважається універсальним засобом для поліпшення схоплювання оздоблювального покриття з базовою поверхнею і його зміцнення. Але є обмеження: акрилова суміш не підходить для обробки дерева, металу.

Алкідна . Утворює гладку поверхню, що підлягає подальшому фарбуванню лакофарбовими матеріалами від Одіссея . Чи не застосовується, якщо підстава оброблено штукатуркою або сумішшю з гіпсом.

Гліфталева . Відноситься до категорії алкідних сумішей, наноситься в якості основи під фарбування або для антикорозійної обробки металу. При роботі з гліфталевій ґрунтовкою потрібні дотримуватися заходів безпеки, так як матеріал токсичний.

Перхлорвінілова . Використовується для захисту металу від корозії. Крім того, застосовується для просочування бетонних і оштукатурених поверхонь, але в нежитлових приміщеннях через високу токсичність.

Полівінілацетатна . Наноситься на цегляні, бетонні, гіпсокартонні конструкції перед фарбуванням полівінілацетатними фарбами в будівельних роботах. Застосовується також у живопису.

Полістирольна . Затребувана для покриття дерева і штукатурного шару. Склад зносостійкий і успішно чинить опір руйнівній дії вологи. Полістирольна грунтовка виділяє шкідливі речовини, тому підходить для обробки конструктивних частин, розташованих на вулиці.

Епоксидна . Подібним розчином просочуються підстави з бетону, металу для подальшого фарбування аналогічними за складом сумішами і поліуретановими фарбами. Часто застосовується при ремонті кузовів автомобілів після очищення, знежирення металу.

Фенольна . Захищає дерев'яні поверхні від зараження мікроорганізмами, деревними жучками, металеві - від іржі. Фенол - отруйна речовина, тому цієї ґрунтовкою обробляються частини і вироби, розміщені на відкритій місцевості.

Силікатна . Виготовляється з водно-лужного розчину силікатів натрію, званого «рідким склом». Таким складом обробляються бетонні, цегляні поверхні, штукатурні покриття з мінеральної суміші.

Для проведення внутрішніх і зовнішніх робіт купуються відповідні склади. Грунтовки для зовнішньої обробки можна використовувати всередині будівель. Але тоді потрібно провітрювати приміщення при виконанні робіт і протягом місяця після закінчення, щоб випарувалися отруйні випаровування.

Похожие страницы: