Який вибрати тренажер для дому?

Як правило, кардіо проводиться або перед тренуванням, щоб розігріти зв'язки, м'язи і суглоби і підготувати організм до силової роботі, або в кінці - після тренування (для максимального спалювання жирів, або для переходу з сильних фізичних навантажень до більш звичного режиму).

Хотите, чтоб ваше тело было здоровым и подтянутым, тренажерный зал в Киеве предоставит вам все возможности всегда быть в форме.

До кардиотренажерам відносяться різні бігові доріжки , велотренажери (наприклад, велотренажер Dender B-700 Orient і багато інших), степпери (імітують підйом по сходах, або просто крокові тренажери), еліптичні тренажери , гребні тренажери, райдери (наїзники) і інше.

Силові тренажери

На силових тренажерах організм отримує анаеробну навантаження, чи то пак працює в умовах кисневого голодування. Це в свою чергу дозволяє, звичайно ж, наростити м'язову масу і зміцнити м'язи, а так само вивести з організму зайву воду. Домашні силові тренажери відрізняються від професійних, тим що мають обмеження по вазі (до 100 кг не більше) + підвищена безпека (тобто є упори для рук, ніг, присутні м'які рукоятки і механічні підсилювачі).

Силові тренажери з вбудованим вагами - так звані Вантажноблокові, вважаються набагато безпечнішими, ніж звичайні вільні ваги (штанга, гантелі). Тобто в грузоблочних як ваги використовують плоскі важки, на спеціальних фіксаторах, які рухаються у напрямку стрижня або полозів. Саму навантаження можна дозувати, додаючи або знімаючи обтяження, або просто регулюючи натяг пружин. На тренажерах, дуже зручно опрацьовувати окремі групи м'язів, притримувати їх у формі (або просто так сказати промальовувати, шліфувати їх), а саму м'язову масу, безумовно, набрати практично не можливо, тут потрібно тільки вільні ваги (штанга, гантелі - базові вправи) .

Силові тренажери з навантаженням під свою вагу. Даний вид з'явився зовсім недавно, їх розробили спеціально для домашніх умовах, тому що вони підходять людям з будь-фізичною підготовкою. Це свого роду тренажери, які крім, силових навантажень, розвивають ще й витривалість, гнучкість і т.д. Навантаження можна регулювати, за допомогою навантажувальних блоків, так і за допомогою нахилу лаві (тобто. Міняти кути). Тут ви швидко тренажерах можна виконувати величезну кількість вправ, бо, як правило, моделі випускаються складними.

Протипоказаннями для занять на силових тренажерах можуть бути захворювання хребта і кісткової системи.

Комплексні тренажери

Комплексні тренажери самі по собі дуже складні конструкції, що поєднують в собі і силові і кардионагрузки. Деякі пристосування називаються фітнес-комплектами. До них відносяться навіть медичні тренажери, для профілактики різних захворювань, наприклад: гіподинамії, або виправлення неправильної постави, релаксації, зміцнення вестибулярного апарату і багато іншого.

Похожие страницы: