На що звернути увагу при покупці коляски для двійні

Народження двійні є одним з найщасливіших і пам'ятних подій в будь-якій сім'ї. Але одночасна поява двох малюків - це і великі клопоти. Щоб забезпечити новонародженим малюкам максимальний комфорт необхідно, перш за все, подбати про колясці для двійнят.

Выбираем самые лучшие коляски для двойни на сайте http://www.babynew.com.ua/ru-19715/detskie-kolyaski-dlya-dvoyni-c1_7_2.htm, наши специалисты помогут Вам с выбором и проконсультируют.

Дитячі коляски для двійні можуть бути декількох видів:
коляски-трансформери (складні коляски),
коляски-тростини,
прогулянкові,
модульні коляски.

Залежно від розташування сидінь дитячі коляски можуть бути послідовними ( "паровозик") і паралельними (із загальним сидінням для малюків або з окремими сидіннями).

Найкраще, щоб коляски для двійнят мали складаються алюмінієві шасі, хороші ремені безпеки, великі колеса (допомагають витримати вагу обох малюків), зручну ручку і, бажано, кошик (в неї можна складати куплені продукти).

Зверніть увагу на регулювання спинок дитячих сидінь - кожне сидіння має розкладатися, щоб двійнята ізольовано один від одного могли спати або не спати.


Перед покупкою коляски для двійнят необхідно виміряти ширину ліфта і дверного отвору вашої квартири (або будинку). Не завадить також відзначити для себе габарити балконів, багажника і салону автомобіля. Коляски для близнюків зазвичай мають більшу ширину, ніж стандартні моделі, тому спочатку вузькі дверні прорізи, через які повинна буде проїжджати коляска, можуть відразу ж обмежити подальший вибір. В такому випадку необхідно буде виключити коляску з паралельно розташованими сидіннями і зупинити свій вибір на коляске- "паровозику".

Люльки колясок повинні бути добре утеплені, адже вона може знадобитися вам не тільки для прогулянок в теплу пору року, але і коли на вулиці буде прохолодно. Зверніть увагу на те, чи змінюється орієнтація колисок в колясці (існують коляски, в яких люльки можна встановлювати обличчям до себе, обличчям один до одного, в однойменному напрямку з рухом або проти нього).

Існують спортивні коляски для двійнят, вони є полегшеними і мають малу вагу. Однак в них можна катати дітей до 6 місяців (це пов'язано зі збільшенням ваги дітей і підвищенням навантаження на каркас коляски). Якщо вас влаштовує такий варіант, можете сміливо купувати коляску спортивного типу.

Похожие страницы: