Якісний ремонт усієї квартири під ключ

«Під ключ» - що стоїть за цим словосполученням? Відсутність турбот із боку того, хто замовляє такий ремонт. Усі роботи, пов'язані з ремонтом приміщення, бере він фірма. Її фахівці, грунтуючись на словах замовника, розробляють проект інтер'єру квартири, а потім реалізують його і прибирають все сміття, що з'явилося в процесі реалізації проекту. Потрібно лише заплатити гроші за роботу, яку зроблять співробітники компанії, і можна думати, кого запросити на новосілля.

Купить качественные инструменты для ремонта вы можете зайдя в магазин M-online, благодаря широкому выбору вы точно найдете, то что необходимо.

Створення проекту інтер'єру

Якщо ви вагаєтесь зі створенням нового образу вашої квартири, вам допоможуть професійні дизайнери. Їхні послуги вам повинні запропонувати в будь-якій серйозній фірмі, яка займається ремонтами під ключ.

Кошторис

Скільки все це буде коштувати і коли завершиться повністю капремонт всієї квартири ? Кошторис - відповідь на ці запитання письмово. Крім вартості робіт у бланку прописується витрати на матеріали для ремонту.

Складність робіт

Капремонт. Забираються старі та робляться нові електропроводки, опалювальна система, система каналізації, забезпечення водою. Проводиться заміна усієї сантехніки у квартирі. Забираються всі нерівності поверхонь кімнат. Може бути змінено або прибрано перегородки між кімнатами.

Косметичний ремонт квартири. Передбачаються лише оздоблювальні роботи. Шпалери, стелі, паркет або ламінат, плитка. Мета – зробити квартиру свіжою, не вносячи жодних кардинальних змін.

Оздоблення приміщення

Комунікації на місцях, все більші складнощі позаду, час для реалізації творчої ідеї замовника. Після цього етапу робітникам залишається лише позбутися будівельного сміття, і замовнику можна в'їжджати до оновленої квартири.

Як заощадити, замовляючи професійне оздоблення квартири?

Вибрати для проведення ремонту фірму, яка надає одразу всі послуги з ремонту. Тоді не доведеться додатково наймати підрядників. Ну і, звичайно, що складніше роботи, тим дорожче - це теж треба враховувати.

Вибір компанії-виконавця

Для початку дізнаємось в інтернеті, який досвід компанії в даній справі, чи є у фірми ліцензії та які. Що вже було зроблено фірмою: які проекти вона реалізувала, як вони були складними. Чи вимоги замовників враховує компанія. Чи фірма готова виконати ремонт «під ключ», тобто. дати можливість почати жити в повністю обладнаній квартирі вже в день її здачі компанією.

Похожие страницы: