Будівництво дачних будинків під Ключ

Дом 6 х 6Будинок 6 х 6 "Майстер" (Б)  

Будинок Брюса t.150mm 6, 0h6, 0 "Майстер В"

 

Структурна: stolbčatyj, Поверхня вис.200мм  
Стіни: Брюс 150h150mm  
Перегородки: Брюс 150h100mm  
Покрівельні роботи: ocinkovannoe riflenoe залізо  
Вікна: дерев'яні  
Двері: дерев'яні  
Мансарда: каркасно-щитова  

Вартість: 381.200руб.

Будинок 6 х 7 "Майстер-2" (Б)  

Будинок з бруса т.150мм 6, 0х7, 0 «Майстер-2 Б»

 

Фундамент: стовпчастий, поверхневий вис.Вікна: дерев'яні  
Двері: дерев'яні  
Мансарда: каркасно-щитова  

Вартість: 420.000руб.

Будинок 6 х 7, 5 "Заворово" (Б)  

Будинок з бруса т.150мм 6, 0х7, 5 «Заворово Б»

 

Фундамент: стовпчастий, поверхневий вис.Вікна: дерев'яні  
Двері: дерев'яні  
Мансарда: каркасно-щитова  

Дом 6 х 7, 5Вартість: 520.640руб.

Будинок 6 х 8 "Полісся-2" (Б)  

Будинок з бруса т.150мм 6, 0х8, 0 «Полісся-2 Б»

 

Фундамент: стовпчастий, поверхневий вис.Вікна: дерев'яні  
Двері: дерев'яні  
Мансарда: каркасно-щитова  

Будівництво дерев'яних будинків з бруса, дачні будинки з бруса недорого

 

Будівництво дерев'яних будинків з бруса - важливий напрямок діяльності компанії ТОВ «Майстер».Ми створюємо затишне заміське житло для тих, хто цінує не тільки красу і комфорт, але й піклуватися про здоров'я.Даний варіант стає ідеальним для тих, хто бажає дихати свіжим повітрям як за межами свого котеджу, так і перебуваючи в ньому.Цьому сприяє мікроклімат, який створюється за рахунок здатності дерева конденсувати повітря в приміщенні.Такі споруди підходять для заселення відразу після закінчення їх зведення.Даний тип заміського житла вважається найбільш екологічним. Низька теплопровідність сприяє збереженню тепла, а значить дозволяє істотно економити ресурси для опалення.

Свій будинок без посередників  
Будинок - покупка сімейна, в ньому живуть діти, батьки і бабуся з дідусем.Значить, кожна сім'я вибирають свій індивідуальний проект житла для себе, щоб усім було комфортно.Але для початку цей проект потрібно розробити, а потім побудувати будинок - знадобляться фахівці. Співробітники компанії «Майстер» допоможуть спроектувати, і звести будинок з натуральних матеріалів на ваше замовлення.
Компанія ТОВ «Майстер» більше 9 років будує для москвичів і жителів сусідніх областей дерев'яні житлові будинки, лазні, дачі і фундаменти.Більше 500 побудованих будинків на рік - ось це досвід! А якщо врахувати, що у компанії своє виробництво матеріалів, то і ціна будинку виходить досить демократичною, тому можна не боятися переплати посередникам.
Будинок з дерева - це традиційний будинок для людини, цей матеріал нам органічно близький, у нього своя енергетика.Кажуть, що дерев'яні будинки «дихають», тобто можуть регулювати вологість усередині приміщення. У таких будинках завжди приємний і корисний для здоров'я аромат дерева.Та й сама технологія будівництва більш економічна і екологічна.Висококваліфіковані співробітники «Майстра» зведуть на вашій ділянці будинок з профільованого струганого бруса, каркасний або дерев'яний садовий будиночок.Особливе місце займають недорогі щитові будинки, які відрізняються високими темпами зведення і мінімальними витратами, не поступаючись стандартним моделям за якістю.
Всі проекти будинків розробляються з архітекторами під суворим контролем фахівців, дотримуючи всі технології зведення будівель.«Майстер» виконає повний перелік робіт, починаючи від підбору матеріалу і закінчуючи внутрішньою обробкою приміщень.

Возможно, вам понравится:

Будівництво барбекю з
Будівництво барбекю з

«Мертві» проекти. Чому воронежці неохоче переїжджають жити за місто - АіФ в Eagle
Сьогодні додому до Городова запропонувати вам, щоб не порізати будь-який смак і Достаток.Тільки от переїжджають туди не дуже-то охоче. Сучасне житло за межею .. На будівництво інфраструктури для інвестпроектів житла економ-класу з федерального чи обласного бюджету виділяються субсидії.


Похожие страницы: