Будівництво заміських будинків під Ключ

Будівництво заміських будинків
Будівництво будинку: скільки чекати?  
При покупці квартири в новобудові завжди є ризик, що будинок може бути не добудований через раптово настав кризи, банкрутства компанії та інших причин.Але якщо бути оптимістично налаштованим, вибрати компанію, що добре зарекомендувала себе на ринку, то можна бути впевненим, що отримаєте довгоочікувані ключі від своєї квартири.Однак питання в тому, скільки часу йде на будівництво одного будинку.
Завжди існує якийсь середній показник, виходячи з якого, можна зрозуміти, коли той чи інший будинок буде побудований.У першу чергу слід звернути увагу на те, що терміни будуть залежати не тільки від масштабів самого об'єкта, а й від технології будівництва, яку використовує девелопер.«Для порівняння за місяць можна побудувати три поверхи панельного комплексу або тільки один - монолітного, - каже Марія Литинецкая, генеральний директор компанії« Метріум Груп ».- У Новій Москві на поточний момент більше 60% житлових корпусів зводяться за монолітною і монолітно-цегляної технології.Середній термін будівництва подібного багатоповерхового будинку складає 1, 5-2 року ».
Олександр Зубець, генеральний директор ТОВ «Нові Ватутинки» у свою чергу відзначає, що панельний багатоповерховий житловий комплекс будується в середньому за один рік.«Хоча досвідчені забудовники можуть впоратися і за менший термін, наприклад, за 8 місяців, - підкреслює він.- А ось малоповерхові будинки, нехай навіть і монолітні або монолітно-каркасні, можна побудувати всього за півроку ».Зауважимо, що така висока швидкість в малоповерхових будинках обумовлена, насамперед, спрощеної технологією - тут немає ліфтів, складнощів з логістикою і важкої будівельної техніки.
Стратегії девелоперів  
Якщо говорити про процентне співвідношення покупки квартир на початковому етапі будівництва в Новій Москві, і коли вже будинок побудований, то, за словами Марії Литинецкой, цифри різняться від проекту до проекту.«Тут все залежить від стратегії забудовника, - говорить вона. - Якщо гроші пайовиків потрібні девелоперу як повітря (наприклад, у разі, коли немає ні власних, ні позикових коштів), він може відкрити продажу відразу ж після дотримання всіх формальностей і виставити на реалізацію практично весь обсяг квартир.Після того, як необхідні кошти будуть отримані, забудовник може урізати продаваний обсяг до мінімуму або просто зарезервувати самі ліквідні варіанти, щоб реалізувати їх надалі за вищою вартістю ».

Возможно, вам понравится:

Будинок з піноблоків з гаражем
Будинок з піноблоків з гаражем

АПС Домобудівний комбінат - спонсор програми заходів виставки "Дерев'яне домобудівництво" / Holzhaus - Портал Лісовий Мистецтво WOOD.RU
Компанія APS Домобудівний завод, Постійні виставки, виробництво osuŝestvlâet, будівництво і проектування сучасних і багатофункціональних дерев'яних будинків з клеєного Брюс, karkasnyh дому та комбінованих будинків жартів... Виставки, відвідати архітектурний форум "Дні ..

Завершується будівництво котеджного селища "Брусландія". - Advis.ru (прес-реліз)
У екологічно чистому районі Істра Московської підходить до завершення будівництва еліти kottedžnogo село "Bruslandiâ".Придбати житло на базі комплексу можна .. В "Брусландіі" завершується будівництво 12 сучасних будинків з клеєного бруса.

Похожие страницы: