Вибираємо натяжні стелі

Що таке натяжна стеля і для чого він потрібен - ймовірно, нікому вже пояснювати не треба. Така стеля буде доречний в будь-якому інтер'єрі, досить лише визначитися з кольором і фактурою. Сьогодні амурські компанії пропонують три види натяжних стель: глянцеві, матові і сатинові, які можна виконати в будь-якому кольорі. Спокуситися досить легко, проте споживачеві слід знати, як уникнути неякісного надання послуг. Про «підводні камені» бізнесу натяжних стель розповів монтажник однієї з Благовіщенського компаній Олег, який займається установкою полотен вже не один рік.

Купити полотно для натяжної стелі ви можете на нашому сайті.

Право вибору

Першим і найважливішим етапом є вибір компанії, якій ви довірите установку натяжної стелі. Від цього залежить і якість виконаних робіт, і термін служби полотна.

- Звертайтеся тільки в офіційно зареєстровану фірму, яка має свій офіс або стіл замовлень з представленими зразками стельової системи і комплектуючими, - радить Олег. - Якщо перед вами дилер, питайте наявність чинного договору з виробником або сертифікат від нього.

В офісі компанії не соромтеся питати сертифікати якості (стандарти оцінки), які гарантують, що перед вами не шахрай. Після здійснення оплати обов'язково отримаєте чек.

Вибираючи компанію, не забудьте також дізнатися, скільки років існує фірма, і поцікавитися відгуками тих, хто вже скористався її послугами.

питання ціни

Періодично на очі трапляються рекламні оголошення компаній, які пропонують встановити натяжна стеля за дивно низьку вартість. Ймовірність обману споживача в цих випадках досить велика: майже напевно в підсумку вам все одно доведеться заплатити набагато більше.

- В ході виконання робіт в кошторисі можуть з'явитися додаткові витрати - доплата за виміри, доставку та інше, - каже монтажник. - Також можуть вийти в копієчку витратні матеріали, які виконавець оцінить набагато дорожче, ніж є насправді. «Накрутили» ціну на багет (профіль), продасть за надзвичайною ціною софіти - і так компенсує різницю в оплаті. Споживач буде змушений платити, адже знижку йому обіцяли тільки на полотно ...

У сумлінних компаніях ціна за квадратний метр натяжної стелі вже повинна включати в себе вартість витратних матеріалів і монтажних робіт.

До речі, ми зателефонували в одну з Благовіщенського компаній, яка обіцяє пристойну знижку на натяжна стеля акцією. У розмові зі співробітником фірми вдалося з'ясувати, що вартість матеріалів і монтажу сюди не входить. Якою буде підсумкова сума - стане відомо після вимірів. До речі, відвідати офіс компанії нам не запропонували: «Ми зараз на об'єктах, в офісі нікого немає, можемо приїхати до вас самі і привезти каталог продукції». Сумнівну пропозицію, чи не так?

Причинами «цінопаду» може бути також підміна матеріалу на більш дешевий, виконання робіт некваліфікованими, а значить - «недорогими» монтажниками і т.д. Все це, звичайно, позначається на якості послуг.

відрізнити підміну

Простий обиватель навряд чи зможе визначити, наскільки відповідає заявленим характеристикам полотно. Тому буває так, що недобросовісна компанія обіцяє встановити стелю з якісного європейського полотна (часто - французького), а на ділі обходиться дешевих китайських варіантом. Розпізнати підробку недосвідчена людина може по запаху - стелі від європейських виробників практично не пахнуть, тоді як полотна з Піднебесної, які виробляються з дешевих матеріалів, мають різкий і стійкий хімічний «аромат». Згодом неприємний запах, до речі, може не зникнути, зробивши перебування в кімнаті неможливим, і споживачеві не залишиться нічого іншого, крім як замінити стелю на новий.

Плівка ПВХ від елітних виробників, з якої виготовляються натяжні стелі, зазвичай має по краю спеціальне маркування, по якій можна відстежити походження матеріалу.

особливості монтажу

Натяжна стеля кріпиться до багета - профільної рейці, яка встановлюється по периметру. Багет може бути алюмінієвим або пластиковим, обидва види мають і переваги, і недоліки, про які замовник має право знати.

- Алюмінієвий профіль є досить міцним і надійним, що відбивається і на його ціні, але підходить він для ідеально рівних стін - в іншому випадку можуть залишитися щілини і зазори, - говорить фахівець. - Працювати з пластиком набагато легше, він податливий і зручний для кімнат, де стіни мають нерівності. Вартість його нижче, ніж алюмінієвого багета, але є і мінус - пластик не настільки міцний.

Споживач має право вибирати, який багет буде використовуватися при установці стелі. Але не забувайте при цьому прислухатися до порад професіоналів, щоб не нашкодити самому собі.

При установці натяжної стелі використовується теплова гармата. На жаль, іноді монтажники допускають непрощенні помилки в роботі з нею: порушують температурний режим або технологію використання. В одному з таких випадків виявилося пошкоджено пластикове вікно - теплова гармата оплавіла укоси. В результаті невірних дій робітників можуть також бути пошкоджені покриття стін, тому обов'язково перевірте стан кімнати після завершення установки стелі.

Похожие страницы: