Вибираємо шафа для свого будинку

У багатьох з нас існує проблема зі зберіганням речей і напрошується питання, де і як зберігати наші речі. На жаль, в наших квартирах не так багато місця щоб виділяти окрему кімнату під гардеробну, та й не кожен може собі дозволити таку розкіш. І тому наш вибір зупиняється на шафах-купе.

Купить шкаф из сосны Вы можете на сайте магазина Sosnoff.ru.

Відмінність такого шафи від звичайного - це розсувні двері, встановлені на спеціальні рейки і безшумно відкочуються убік. Перевага шаф-купе - це економія вільного простору у вашій кімнаті. Двері шафи-купе бувають різні, дерев'яні, скляні, дзеркальні, тому кожен з нас може покластися на свій смак і придбати відповідний шафа. Особливості дзеркальних дверей в тому, що вони візуально збільшують нашу кімнату і прекрасно вписуються в інтер'єр, але такі двері вимагають постійного догляду і повинні бути завжди чистими. Виробники не рекомендують купувати шафа зі скляними дверцятами, якщо його плануєте ставити напроти вікна, інакше сліпуче світло у вашій кімнаті вам забезпечений.

ють системи ковзання дверей: опорну і підвісну. На опорній системі двері пересуваються на роликах по нижній рейці, така система витримує важкі двері. У другому випадку двері рухається по верхній рейці, відповідно двері для такої системи вибирають легкі, наприклад з пластика. При виборі шафи потрібно звернути увагу на профіль. Сталевий профіль набагато дешевше, однак, служить він всього 7 років. Алюмінієвий менше деформується, не боїться корозії, але відповідно він дорожче.

Вартість шафи залежить не тільки від цих параметрів. Вбудовані шафи дешевше корпусних, двері з МДФ дешевше дзеркальних. Полиці і ящики з ДСП заощадять ваші гроші. Вибираючи шафу за габаритами потрібно враховувати деякі нюанси. Заздалегідь визначте, які речі будуть зберігатися в шафі і скільки місця вони займуть. Якщо шафа буде неглибоким, то відповідно він буде недостатньо містким.

Шафа-купе переважно монтувати до стелі, якщо висота приміщення не більше 2,70 м. Однак якщо рейки верхня і нижня будуть знаходитися один від одного на відстані в 3метра, тобто ймовірність їх прогинання. В такому випадку профіль буде деформуватися. Тому в високих квартирах встановлюйте шафа, щоб він не діставав до стелі.

Похожие страницы: