ВИДИ БУДМАТЕРІАЛУ

Що собою являє сучасне місто? Це одноманітні нудні вулиці, вздовж яких вишикувалися не менше похмурі будівлі. І хоча строкаті рекламні щити, а також барвисті вітрини численної армії магазинів намагаються розбавити тьмяний лик мегаполісу, він все одно залишається блідим і непоказним тому, що від краю і до краю наповнений металом, бетоном і склом, від яких віє тугою і холодом.

На сайте http://tov-amarant.com.ua/vagonka-plastikovaya.html компании вы можете купить вагонку пластиковую по самой выгодной цене.

Напевно, багато хто з тих, хто працює в офісах, не один раз думали над тим, як добре було б, повертаючись додому після трудового дня, заходити в тиху затишну квартиру, а краще будиночок в приватному секторі, де навіть стіни дарували б тепло і якесь заспокоєння.

А що, якби на ці самі стіни та акуратними рядами лягла вагонка? Нехай навіть не дерев'яна, а пластикова, але все одно саме вагонка ... Адже така обшивка створює воістину чудову атмосферу, наповнюючи будинок комфортом. А в разі, коли вона ще й натуральна, то в житло запановує прекрасний природний мікроклімат.

Цікаво, що сам матеріал вагонка з'явився в результаті виробництва вагонів для вантажних поїздів. Такі вагони, споруджені з дерев'яних дощок, були досить міцними і мали тривалий термін служби. Саме це стало причиною такого оригінального рішення - додати дошці привабливості і обшивати нею стіни жител.

ВИДИ БУДМАТЕРІАЛУ

Зараз вагонка буває, як дерев'яна, так і пластикова. Остання більш вигідна з точки зору економії, адже не приходить в непридатність під впливом ультрафіолету і вологи. Також обшивка, для якої застосовується саме пластикова обшивка, не схильна до корозії і процесів гниття. Вона здатна вірно служити людині протягом двох, а то й трьох десятків років, чого не можна сказати про продукт, який виконаний з деревини. Така обшивка здатна зберігати якість зовнішності житла не більше двадцяти років. Хоча спеціальна обробка, а також захисне покриття продовжать життя виробу з деревини.

ДЕРЕВО АБО ПЛАСТИК?

В даному випадку на вибір матеріалу, з якого згодом буде виконана обшивка, здійснюється з урахуванням виду приміщення, стіни якого належить обшивати. Пластикова обшивка використовується для облицювання приміщень з підвищеною вологістю. Дерев'яна ж прекрасно себе почуває в умовах сухого клімату. Слід зазначити, що тип деревини також грає важливу роль.

Приклади приміщень, де використана і та, і інша обшивка, представлені на фото.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

Напевно, найголовнішим плюсом даного будматеріалу є те, що його монтаж досить простий і цю роботу легко можна виконати своїми руками. Треба лише уважно вивчити всі нюанси майбутнього заходу, після чого можна сміливо починати обшивати свій будинок вагонкою.

Якщо розглядати кожен вид даного будматеріалу в окремо, то треба звернути увагу на таку якість вироби з пластику, як різноманітність колірних рішень. Крім того, стіни, одягнені в такий наряд, досить легко мити. Однак суттєвими мінусами цього виду матеріалу є його нестійкість до механічних пошкоджень і низький рівень екологічності. Якщо ви вирішили обробити свою спальню або дитячу кімнату вагонкою, цей критерій ігнорувати не можна.

Похожие страницы: