Як вибрати ідеальний диван для вітальні

Меблі - це важливий елемент інтер'єру. Диван, поставлений в центрі вітальні привертає увагу формою, кольором і візерунком. Диван для вітальні може бути не тільки красивий, але практичний і зручний.

Прекрасным выбором будет диван Еш/Эш, на сайте http://pro100mebli.com.ua/product/divan-boston-esh/ Вы сможете сделать заказ и купить его по лучшей цене.

Іноді, на превеликий жаль, унікальна форма не поєднується з функціональністю, а деякі функції виключають інші, не менш важливі моменти.Как же вибрати ідеальний диван для вітальні, і на що варто звернути увагу?

Дивани з'явилися ще в 17 столітті. В даний час виробники намагаються зробити свої меблі більш сучасними, зручними, різного стилю і форми. Щоб вибрати ідеальний диван для вітальні, перш за все, необхідно вибрати його розмір і форму.

Якщо вітальня невелика, а членів сім'ї, що сидять на дивані, більше чотирьох чоловік, варто вибрати кутовий диван, з одним підлокітником на кінці довгої сторони. Для невеликих кімнат, в яких іноді залишаються ночувати гості, підійде двоспальний диван - ліжко і одне або два крісла.

У вітальні ви можете "грати" з меблями для відпочинку, вибираючи модульні дивани, форму і розташування яких можна змінювати в залежності від ваших потреб і переваг.

Вибираючи диван для вітальні, слід все ж задуматися, які додаткові функції він повинен виконувати. Якщо в будинку часто бувають гості, слід вибрати меблі подвійного призначення, наприклад ліжко з ящиками для білизни. Цікавим рішенням є також диван - ліжко з вбудованими лампами для читання, який в розгорнутому вигляді перетворюється в ліжко.

Якщо, лежачи на дивані, ви любите читати, ви можете вибрати диван з вбудованою з одного боку бічної поличкою. Завдяки цьому книги і газети, будуть завжди у вас під рукою, також можна знайти рішення для тих, хто любить їсти перед телевізором.


Останнім рішенням при покупці дивана для вітальні є вибір тканини. Пам'ятайте, що в цьому випадку головну роль грає ваш спосіб життя. Якщо у вас є домашні тварини, вам доведеться відмовитися від шкіряної оббивки і звернути увагу на яскраві антистатичні тканини.

Якщо ваші діти люблять виражати емоції за допомогою олівців та фломастерів, хорошим рішенням буде еко-шкіра або чохли, які можна самому змінювати і прати в пральній машині. Пам'ятайте, що дизайн не завжди йде рука об руку з функціональністю і іноді варто застосувати так звані універсальні рішення.

Підводячи підсумки про те, як вибрати диван
Після того, як Ви детально ознайомилися з усіма характеристиками дивана, і перед тим, як остаточно вибрати диван, який Вам сподобався, обов'язково довіртеся своєму тілу. Посидьте на обраному дивані, навіть полежіть, адже якісний, надійний і красивий диван, далеко не завжди зручний і комфортний. Найважливіше, щоб Вам було зручно і комфортно, це вирішальний фактор при виборі дивана.

Похожие страницы: