Як вибрати секс-іграшки для неї

Забавно, але з глибоким змістом. Або вже набридли один одному. Або: Іди, розімнися з вібратором, а я одягну кільце. Можна і далі фантазувати.

На сайте http://www.love-shop.kiev.ua вы сможете выбрать секс игрушки для себя и своего партнера.

Загалом, якщо ви вже не накидаєтеся один на одного, а місіонерські пози і зміна місць - гірше гіркої редьки і не додають щастя в сексуальному житті, значить настав час вибрати відповідні секс-іграшки.

Перший крок - заглянемо в віртуальний інтернет магазин. Чого тут тільки немає! Рябить в очах від назв і іграшок. Стимулятори, копіювальні, імітатори, пульсатори. Скільки членів і навіть подвійний! А лубриканти: регенерірущіе, що пролонгують, що збільшують, зменшують. Тут же духи, косметика, масла, крему. Без спеціальної освіти не розібратися. Зберігайте спокій. У річку зайти не вміє плавати теж важко. Якщо ти просунутий в цих питаннях - тобі карти в руки. Вибирай, експериментуй. Якщо не дуже, допоможемо, підкажемо.

Для початку визначтеся, що і навіщо вам з партнером потрібно. Тема делікатна, потребує відповідного догляду. Якщо верхи ще хочуть (ти ще не закінчила), а низи вже не можуть (а чоловік уже скінчив), то штучні члени актуальні для партнерки, а ерекціонние кільця - для нього. Хто мастурбує окремо від партнера, любить кунілінгус і яскраві прелюдії - міні-вібратор - це ваша іграшка. Еротичний костюм обом додасть нових емоцій.

У сім'ї, в партнерських відносинах, де люблять секс, задоволення і насолоду для підтримки тонусу і новизни кращий засіб - завжди мати під рукою кілька іграшок. Які? Вибирати Вам. Але ми б порекомендували б такі: Хлопчики, купіть своїм дівчаткам вібратор, а дівчатка хлопчикам - мастурбатор. І спробуйте грати втрьох. Це найпопулярніші іграшки в світі.

Щоб не загубитися в морі моделей і знайти свій спочатку подивіться в інтернеті, потім йдіть в магазин і постарайтеся вивідати у консультанта все що вас цікавить. А ми Вам допоможемо.

Отже, вібратори підходять для всіх, незалежно є партнер для сексу або ти самотній сьогодні. Що таке вібрація - все знають. Моторчик помістили усередині іграшки і він стимулює різні зони: соски, пеніс, клітор, точку G або відразу двох партнерів.

Просунуті вібратори мають цілий ряд функцій: вібрація, пульсація, електростимуляція - підсилюють сексуальні бажання. А водонепроникність, реагування на звук, рух, еякуляція - додають кайфу.

Вибір моделей великий. Познайомимося з основними.

Фаллообразние вібратори

За зовнішнім виглядом, текстурою, кольором схожі на пеніс чоловіка. При необхідності можуть успішно замінити і доповнити його.

Вібратори невизначеної форми

Технологічні та зручні при зберіганні. Чи не вийде як в анекдоті: «Приходить вранці малюк до мами і каже:« Мама, татко щось втратив. Як же він тепер писати буде? ». Тобто батьки не встигли заховати фалловібратор. Вібратори, які ми пропонуємо можна і на туалетний столик поставити - ніхто не здогадається.

Міні-вібратори і вібропулькі

За функціями не відрізняються від великих аналогів. Але маляток зручно возити в дамській сумочці або замість медальйона. Зручні в подорожах і на роботі. Сунула в кишеню або трусики і насолоджуйся.

Вібромасажери

Чи не кріпляться на тілі жінки або навпаки тримаються в піхву, наприклад - U-подібної форми, один кінець яких стимулює клітор, другий-стінки піхви, а заодно і пеніс.

Похожие страницы: