Будівництво Каркасного дачних будиночків

Конструкція каркасних будинків не нова. Вже сотні років в Європі, а потім і в Північній Америці будують будинки у вигляді каркаса, виконаного з дерева, що несе всі навантаження, і заповнювач каркаса, т.е. утеплювача, що зберігає комфортну температуру в будинку.

 

Значний ривок у створенні ефективних утеплювачів дозволив в останні десятиліття спочатку за кордоном, а тепер і у нас поставити будівництво каркасних будинків на новий рівень і недорого.

 

Що ж таке каркасний будинок або будинок, побудований за так званої «канадською технологією»?

 

Стіни такого будинку складаються з дерев'яних стійок різного перетину, що дозволяють нести всі розрахункові навантаження на цю стіну і в той же час дають можливість закласти між ними утеплювач товщиною, необхідної для розрахункових зимових температур.

 

Конструкція стін - це основне і єдина відмінність каркасно-щитового будівництва від зведення будівель інших конструкцій і в той же час його перевага.У чому ж воно полягає?

 

Порівняємо будівництво каркасних масивних дачних будинків зі звичайного бруса природної вологості, колоди або профільованого бруса.Порівнювати будемо по міцності, збереженню тепла в будинку і вартості.

 

По міцності: дерево витримує 130 кг / см 2, т.е. стійка перетином 5 x 15 см з площею 75 см 2 може нести 9750 кг або 9, 75 т.Враховуючи, що стійки розташовуються через 50 см, можна уявити, яку величезну навантаження вони можуть витримати.передбачає облік всіх цих особливостей.

 

По збереженню тепла: головним показником по цій характеристиці є коефіцієнт теплопровідності.Чим менше цей показник, тим "тепліше" стіна. Порівняємо: Кт для дерева дорівнює 0, 16, а для сучасних утеплювачів - 0, 03-0, 05.

 

З теплоефективних стін все ясно. Тепер розглянемо інші нюанси, які має будівництво дерев'яних каркасних будинків.І для каркасних будинків, що зводяться під ключ недорого, і для брусових конструкцій застосовується деревина природної вологості, яка, висихаючи, всідається.Але робить це вона по-різному. Дерево вмощується поперек волокон і не всідається уздовж них.Тому усадка бруса в стінах відбувається на 5-6% по висоті, а стійок - не відбувається.З цього випливає, що брусові будинки під ключ можна будувати тільки в два етапи, дочекавшись усадки брусових стін, а це як мінімум рік.Будівництво каркасних будинків економкласу не передбачає усадки, що зберігає час.

Возможно, вам понравится:

дача своїми руками 2
дача своїми руками 2

Ціни на житло в Мурманську майже зрівнялися з петербурзькими - Російська газета
Для зими namečena оренди 12 kvartirnogo trehétažnogo будинку на вулиці Полярні Зорі.Наприкінці року передбачається закласти підвалини для ще однієї пари малоповерхівок на 72 квартири, які планується побудувати до осені 2015 року.Прилеглу територію впорядкують - на ній ..

Переваги гвинтового фундаменту - Блог Челябінськ
Гідність .. vintovogo фундамент.Першим пунктом треба поставити швидкість зведення конструкції. У порівнянні з іншими видами основ, фундамент на металевих палях вимагає набагато меншого часу, тому його часто використовують для будівництва dačnyh domikov.


Похожие страницы: