Правильний двигун - майже гарантія тихої роботи побутової техніки

В сучасних і просунутих холодильниках, пральних машинах і мікрохвильових печах і деяких інших видах побутової техніки використовуються економічні та тихі бесщеточние інверторні мотори. У пральних машинах з інверторними двигунами струм подається відразу на барабан, він обертається під впливом прямого приводу, тому немає і зайвого шуму від стандартних ременів, що застосовуються в пральних машинах зі звичайними моторами.

Сервисный центр www.isservice.com.ua/ предоставляет профессиональные услуги по ремонту домашней бытовой техники.

Інверторні компресори в холодильниках ніколи не вимикаються, працюють постійно, автоматично регулюючи потужність і швидкість, без ривків і дуже тихо.

Багато компаній-виробників малої техніки прагнуть зробити її тихіше і використовують роторні асинхронні бесщеточние двигуни змінного струму, які підлягають ретельній балансуванню, щоб виключити вібрацію пристрою. Наприклад, в заглибних блендерах Bamix використовуються саме такі двигуни, і блендери дійсно дуже тихо працюють, але коштують досить дорого.

У найбільш просунутих фенах майже всіх провідних брендів (Valera, Remington, Rowenta, Braun, BaByliss і ін.) Застосовуються так звані «професійні» АС мотори (теж роторні двигуни змінного струму), які, споживаючи менше електрики і видаючи менше шуму, дозволяє формувати більш потужний повітряний потік.

Фени з АС мотором завжди тихіше звичайних ще й тому, що їх виробляють для салонів краси, а там важливо, щоб фен не видавав ракетного реву, отже, приділяють більше уваги звукоізоляції корпусу. Ціна фена з АС мотором - від 2000 рублів, тобто це нероскошь, а цілком доступна річ.

Чи бувають тихі м'ясорубки і соковижималки?

Бувають! І знову увагу - на мотор, бо тільки звукоізоляцією тут не допоможеш: конструкція приладів відкрита. Одна з найбільш тихих бачених і «почутих» мною м'ясорубок - модель el'master російсько-швейцарського виробництва (за сумісництвом це ще і шнековая соковижималка і машина для приготування пасти).

У ній застосовується малопотужний з низькими обертами двигун (споживана потужність всього 170 Вт). Прилад працює не набагато повільніше суперпотужних і продуктивних моделей потужністю в 1500,1800, 2000 і навіть 3000 Вт, які прокручують до 2 кг м'яса в хвилину. Хто ж стоїть над м'ясом з секундоміром? Яка різниця - прокрутиться воно за 1 або 2 хвилини, якщо ви вдома, а не штампуете котлети для бургерной?

По-справжньому тихі м'ясорубки випускає компанія OURSSON, асортимент м'ясорубок у неї великий, потужність двигуна - 130 Вт. І там, і там використовуються DC двигуни - низькообертовим роторні мотори змінного струму без колекторів і щіток. Такі ж мотори використовуються в шнекових соковижималках, які завжди тихіше центрифужних.

Похожие страницы: