Ремонт квартири, ремонт кухні

Кухня в будинку або квартирі - не просто місце приготування та прийому їжі, а символ сімейного вогнища, затишних вечірніх посиденьок, місце відпочинку після важкого робочого дня.

Качественный ремонт кухни köksrenovering в Стокгольме гарантирует наша компания.

Стан кухні кидається в очі найчастіше, тому і ремонт тут потрібно частіше, ніж в інших приміщеннях квартири. Не випадкова традиція - кликати гостей насамперед в кухню: її стан може розповісти більше про господарів, ніж будь-яка інша кімната.

Відповідно, кухня повинна бути завжди в ідеальному стані - адже «не червона хата кутами ...» - а далі-то мова йде про кухню! За кордоном таке ставлення до кухні зустріти непросто, там прийнято приймати їжу в їдальнях кімнатах. У нас же історія складалася інакше.

Історично ж, кухні в стандартних російських квартирах не можуть похвалитися своїми габаритами: іноді там важко розмістити не тільки кухонні меблі, а й просто розвернутися одній людині. Так що звичайна російська сім'я завжди знаходиться в стані пошуку компактною, але при цьому функціональної кухонних меблів.

Як і всюди, ремонт в кухні можна розділити на косметичний і капітальний. Косметичний проводиться частіше, але не зачіпає «глибинні» проблеми: заміна вікон на пластикові, зміна дверей, наклейка нових шпалер, зміна настінної плитки або підлогового покриття. Іноді господарі балують себе новими покупками, що дозволяє встановити або замінити газові плити, колонки, компактні водонагрівачі, мийки і меблі. Зазвичай питань з таким ремонтом не виникає, хоча на час прикрашання кухні потрібно максимально звільняти її від зайвих предметів інтер'єру.

Слід пам'ятати, що кухні та ванні кімнати - вологі приміщення, тому ризик бути залитими сусідами зверху завжди існує. При огляді плінтусів, мийок, кутів завжди слід звертати увагу на надлишок вологи і усувати її джерела. У квартирах старої споруди підлогу в будинку виконаний з дерева. Це чудовий у всіх відношеннях матеріал, але з часом вогкість може зруйнувати дерево, перекосити його, викликати появу цвілеві грибки. В цьому випадку слід або періодично (раз в 3-5 років) перестилати підлогу, або зважитися і замінити дерев'яне покриття на плитку для підлоги: вона «холодніше» виглядає і відчувається, зате практично не піддається впливу вологи. Настінна кахельна плитка - практично стандарт на кухні, але висота облицювання зазвичай не перевищує зростання людини, а вище часто знаходиться традиційна штукатурка і побілка.

Щоб не мати проблем з потемніння і патьоками можна використовувати рамкові підвісні або натяжні стелі. Стіни вище кахлю краще облицювати вініловим сайдингом, натуральної або пластиковою вагонкою, миються. При обробці стін бажано обробляти їх в повній мірі, щоб потім, в самий незручний момент, поки з'ясувалося, що «а тут шпалер немає - стіну шафа прикриває». Взагалі, в кухні, яка потребує особливої чистоти, занадто багато зон, куди не ступала нога людини: під мийкою, під плитою, під підлоговими шафами. При капітальному ремонті всі ці «аномальні зони» різко виділяються на загальному тлі і, буває, не кращим чином.

Щоб зважитися на капітальний ремонт, потрібно мати відважне серце і холодний розум. Природні обмеження площі кухні - давно вже не перешкода для експериментаторів дизайнерських стилів. Зайву стіну після узгодження можна знести, можна вирізати в ній широке вікно, з'єднавши візуально (і не тільки візуально) кухню з залом. Збільшення площі дозволить іншим чином перерозподілити меблі і кухонні агрегати. Але спочатку потрібно скласти дизайн-проект майбутньої кухні, підібрати меблі і розрахувати витрати на ремонт.

Якщо кардинальна перепланування не потрібно, то кухню звільняють від всіх меблів, відключають всі газові та електричні прилади і розетки, після чого «пацієнтка» готова до операції. Капітальний ремонт зазвичай починають зверху вниз, хоча багато що залежить від обставин. Деякі прилади і техніка обмежують свободу переміщення (колонка, плита, пральна машина, раковина), але цей симбіоз все ж можна розділити використанням гнучких газових і водяних шлангів з перехідниками, нарощуванням відводів труб, перенесення димоходу і витяжки. Можна навіть організувати ці прилади у вигляді острівця в центрі, залишивши весь простір уздовж стін вільним.

Стильно виглядають L- і U-образні конфігурації кухонних меблів. Дуже практично і зручно вмонтувати мийку під довгу стільницю зі штучного каменю; так само можна вчинити і з плитою. Для підлоги краще вибирати неслизьку плитку габаритами не менше 30х30 см, плінтуса теж можна викласти плиткою - серед пропонованих наборів керамограніта є відповідні набори.

Капітальний ремонт кухні може зажадати великої віддачі сил і таланту, але в разі успішного завершення самооцінка господарів підніметься на незвідану досі висоту, накопичиться практичний досвід, властивий професійним будівельникам.

Похожие страницы: