Будівництво та опалення заміського будинку

Перебування в заміському будинку
Як прописано в заміському будинку  
Питання реєстрації в заміському будинку в наш час є досить актуальним.Порядок реєстрації за місцем проживання в заміському будинку визначається залежно від призначення землі, на якій він побудований.
Серед відомих категорій земель та видів дозволеного використання становлять інтерес і найбільш актуальні наступні:  
Землі сільськогосподарського призначення, призначені для дачного будівництва,  
Землі населених пунктів, призначені для індивідуального житлового будівництва (ІЖС).
У другому випадку, якщо Ваш житловий будинок знаходиться на землях населених пунктів з дозволеним видом використання: для ИЖК, то проблем з реєстрацією не виникає.Щоб зареєструватися в цьому будинку, Вам необхідно звернутися до районного відділу ФМС з:  
- Документом, що засвідчує особистість,  
- Заявою про реєстрацію за місцем проживання,  
- Свідоцтвом про право власності на земельну ділянку і будинок,  
- Документами БТІ.  
Повернемося до першого випадку. Якщо ж житловий будинок знаходиться на землях с / г призначення, то в цьому випадку зареєструватися в такому будинку можливо тільки в судовому порядку, при виконанні таких умов.
1. Перш ніж звернутися до суду з позовом, Вам необхідно звернутися до районного відділу ФМС із заявою про реєстрацію за місцем проживання.Оскільки органи ФМС на практиці відмовляють у реєстрації в будинках, що знаходяться на дачних землях, Ви отримаєте письмову відмову.Після цього Ви вже можете звернутися до суду з позовною заявою про визнання відмови в реєстрації незаконним і примусі зареєструвати за місцем постійного проживання.
2. Будинок, в якому Ви хочете зареєструватися, повинен бути єдиним місцем для Вашого проживання.
3. Будинок, в якому Ви хочете зареєструватися повинен бути житловим, тобто відповідати вимогам, що пред'являються законодавством РФ до житлового приміщення, а саме: Будова має бути капітальним.У будинку повинні бути всі комунікації: водопровід, опалення, каналізація.Будинок повинен мати поштову адресу.  
Інструментом доведення наявності вищевказаних вимог може послужити будівельно-технічна експертиза.Якщо всі вищезгадані обставини по справі будуть доведені, то суд задовольнить Ваші позовні вимоги, і Ви вже зможете зареєструватися у Вашому будинку за містом.

Возможно, вам понравится:

дача своїми руками 2
дача своїми руками 2

Екс-глава Ставрополя отримав термін і штраф - Коммерсант Південна Росії. Ростов-на-Дону
Суд SCEL dokazannym епізод з vymogatelstvom stavropolskim мера в листопаді 2011 року vzâtki в Саммі 50 мільйонів рублів.за надання в оренду 5 га муніципальної землі на вулиці Ландшафтній під будівництво торгово-розважального центру.Тоді сіті-менеджер ..


Похожие страницы: