Товщиномір лакофарбового шару являє собою унікальний прилад

Товщиномір лакофарбового шару являє собою унікальний прилад, основне призначення якого полягає у використанні у всіх областях, які пов'язані із застосуванням фарб. Таким чином, товщиномір широко використовується як в сфері автоіндустрії, так і в будівництві та інших областях. Наприклад, толщиномер обов'язковий до використання в разі придбання автомобіля на ринку старих машин. Прилад допоможе вам відповісти на такі питання, чи піддавався той чи інший автомобіль ремонту, в якому технічному стані він знаходиться в даний момент. Це означає, що вам не доведеться сліпо вірити колишньому господареві або продавцеві, а ви зможете здійснити самостійну перевірку.

Решили покупать автомобиль, толщиномер поможет вам определить быстро был ли раньше автомобиль повторно покрашен.

Необхідність купити товщиномір може виникнути і тоді, коли ви купуєте машину в салоні. Адже часто в процесі транспортування автомобілі можуть бути злегка або сильно пошкоджені з швидким подальшим ремонтом. Товщиномір ж, в даному випадку допоможе вам придбати авто зі знижкою, яка виявиться набагато вище вартості самого приладу.

Захищаючи себе від шахрайства недобросовісних продавців, експерти з оцінки протягом декількох років в обов'язковому порядку використовують толщиномери. А, як відомо, страхові компанії і незалежні експерти відмінно розбираються в якості таких пристроїв.

Використовуючи толщиномер, Ви уникнете наступних ризиків при купівлі автомобіля:

Автомобіль з серйозними аваріями в минулому.

Фарбований і шпаклювати автомобіль.

Автомобіль, зварений з різних частин (конструктор, розпил, перевертень і т.д.).

Проблем з геометрією коліс і кузова.

Покупку автомобіля за завищеною ціною.

Майбутніх витрат на ремонт автомобіля.

Похожие страницы: