Будівництво дачного будинку з газобетону

газобетонные блоки

Кладка з газосилікатних блоків

 

Порівняно з іншими кладочним блоками газосиликатні блоки автоклавної обробки володіють значною і однорідною щодо всього блоку мікропористими, що пояснює їх чудові термоизолирующие властивості, а також здатність «дихати».

 

По теплоізоляційної здатності, вогнезахисту, Звукоізоляція газобетону-блок багаторазово перевершує керамічний цегляний матеріал.

 

Незважаючи на те, що газобетоноблокі підносяться, як надзвичайно зручний у вживанні і теплоеффектівний будівельний матеріал, їх вживання виправдано лише за умови неухильного дотримання інструкцій виробника та придбання обов'язково відомого товару, наприклад, рівня Ytong, Wehrhahn, Hebel, Hess, Beston, бажано із залученням професіоналів.

 

Зараз деякі заводи реалізують якісні блоки з автоклавуватися газобетону («Ytong», «Hess», «Wehrhahn», «Beston», «Hebel») з незначним розкидом розмірів (у діапазоні ± 1 мм), які реально збирати на спеціально розроблений клеющий склад.

 

Подібна кладка характірізуются мінімальними тепловтратами, т.к. відсутні холодні зони, що формуються кладочним зазорами з піско-цементного розчину, і, що важливо, витрати з монтажу газобетонних блоків скорочуються приблизно на третину.

 

Монтажний клей для газобетону коштує приблизно вдвічі дорожче класичного цементно-піщаного розчину, при 5-6 разів меншій витраті.

 

Зовнішня обробка стін з газобетонних блоків повинна полегшувати переміщення водяної пари з будинку на вулицю.З цієї причини, неприпустимо ячеестобетонние стіни покривати полістиролом, фарбувати паронепроникними засобами, штукатурити піско-цементною штукатуркою.

 

По нормам теплозахисту будівель, для середньої кліматичної зони досить одношарової зовнішньої стіни з за нормами теплозахисту будівель газосиликата перетином 40 см.

 

При монтажі газобетоноблочних стін важливо пов'язати велике число лімітують факторів і виробничих тонкощів, інакше, замість скорочення витрат на матеріали, реально отримати сирі, занадто некомфортні, і навіть просто аварійні стіни.

Возможно, вам понравится:

Будівництво барбекю з
Будівництво барбекю з

Дачну амністію залишать тільки для чесних - Московський комсомолець
За останні 10 років в Підмосков'ї був побудований близько 450 будинків mnogokvartirnyh літаки, prednaznačennyh під dačnoe та індивідуального житлового будівництва - ето так-званий mnogoétažki 6 ткацтво.Шахраї зводили їх без ..

Похожие страницы: