Будівництво одноповерхових дачних будинків

По телефону

 

Кількість поверхів: 1

 

Площа dačnogo будинку, м ²: 166

 

Площа dačnogo будинку, м ²: 231

 

Odnoétažnye шале додому - Це відмінний вибір, як vremennogo, Tak і postoânnogo проживання, особливо, якщо площа ділянки дозволяє будувати досить простора будівля.Проект одноповерхового будинку допоможе Вам істотно заощадити на фундаменті, адже навантаження на грунт буде абсолютно невеликий.Проект такого будинку може бути адаптований навіть для будівництва на геологічних складних ділянках з неглибоким протіканням грунтових вод. Дача може бути відмінно пристосована для комфортного проживання людей похилого віку і маленьких дітей, підійти сім'ї з 4-5 чоловік.

 

Дачні будиночки, які будуються в Москві, зазвичай не призначаються для постійного проживання, в більшості випадків це варіант житла в літню пору року.Експлуатація такого будинку передбачається з ранньої весни до пізньої осені, тому до нього немає особливих вимог з утеплення, достатньо 50-міліметрового шару утеплювача.

 

Фахівці компанії «Віп Будівництво» в Москві зведуть дачний будинок на Ваш смак швидко та якісно (зазвичай на зведення йде не більше двох тижнів).Якщо Вам сподобався який-небудь з наших типових проектів, представлених на сайті, Ви можете замовити його, зателефонувавши за телефонами нашим менеджерам (усі контактні дані вказані в розділі «Контакти»).

Возможно, вам понравится:

Ганок в будинок. Основні помилки
Ганок в будинок. Основні помилки

Закулісся Останкіно: театральне минуле і майбутнє садиби - Міський цілодобовий інформаційний телеканал << Москва 24 >>
Саме дяк Василь Щелкалов зайнявся благоустроєм території: при ньому з'явилися гаї і ставок, боярський будинок і церква.Потім пішло ..

Запропоновано не проводити торги з продажу землі для розміщення тимчасових споруд - ЮРЛІГА
Тимчасова споруда для здійснення підприємницької діяльності - це одноповерхова споруда, яка виготовляється з полегшених конструкцій і встановлюється тимчасово, без улаштування фундаменту... Громадянам земельних ділянок для ведення фермерського господарства, особистого..


Похожие страницы: