Як утеплити стару квартиру і знайти проблемні місця

Якщо з настанням холодів температура у вашій квартирі прагне до нуля, то у вас є вибір - змусити всі кімнати обігрівачами і закутатися в плед або капітально утеплити свою житлоплощу. Один по одному розглянемо перелік можливих проблем втрати тепла в квартирі.

Хотите сделать профессиональный ремонт в квартире своими руками.Как сделать ремонт квартир в Краснодаре вы узнаете на сайте Ремонт Профи. тут Вам доступно и понятно расскажут все детали качесвенных ремонтов.

Поширені причини появи холоду в квартирі

Висотні роботи

1. Перша і найпоширеніша причина - щілини в віконних рамах. Якщо у вас немає можливості поставити герметичні склопакети, то закрийте щілини між рамами самостійно. Для цього можна використовувати поролон, папір або шматочки тканини. Візьміть один з перерахованих матеріалів, щільно скрутіть і помістіть в щілини між рамою і віконним прорізом. Зверху заклейте щілини міцним будівельним скотчем. Це значно знизить приплив холодного повітря в квартиру, але не забезпечить повної теплоізоляції.

2. Якщо ви живете в панельному будинку, то другий поширеною причиною холоду в квартирі може бути неякісні шви між плитами. Проводити герметизацію зовнішніх швів зобов'язана ваша керуюча компанія. Але, як правило, процедура оформлення та підписання заявки на подібні роботи може тривати дуже довго.

3. Якщо ви хочете вирішити цю проблему оперативно, то можете звернутися в будівельну фірму, що займається герметизацією швів між панелями методом промислового альпінізму.

4. Однак навіть всіх вищеописаних заходів може бути недостатньо для утеплення кутової квартири на 7-14 поверсі. Пориви вітру на цій висоті набагато інтенсивніше, а вода в опалювальній системі, піднімаючись з першого поверху, встигає добряче охолонути. Тому вам необхідно грунтовно утеплити не тільки вікна і міжпанельні шви, але і самі стіни. Для утеплення стін можна використовувати сендвіч-панелі.

5. Ви можете закріпити сендвіч-панелі на холодних стінах всередині квартири. Це порівняно нове, але просте в обробці будівельна сировина. Крім того це найекономічніший варіант, тому що ви самі виробляєте всі будівельні роботи і платите лише за матеріал. Але товщина сендвіч-панелі може досягати 25 см. А значить, рівно на стільки зменшиться площа кімнати по всій довжині стіни.

6. Якщо ви не готові розлучитися з частиною корисної площі вашої квартири, то можете звернутися в будівельну фірму, і сендвіч-панелі закріплять зовні. Це дорога процедура, але, в той же час - це єдиний дієвий метод, що дозволяє утеплити стару квартиру на верхньому поверсі.

При більш складних незрозумілих причинах можливо виявити холодні місця в квартирі за допомогою тепловізора який з легкістю визначить ділянки втрати тепла. Єдиний мінус що стоїть даний прилад пристойних грошей, однак можна викликати службу яка дасть вичерпну відповідь про холодних зонах в квартирі і про місця втрати тепла.

Похожие страницы: