Як вибрати квартиру в новобудові

При виборі квартири перше, що потрібно визначити, якою сумою ви володієте - від цього буде залежати можливість вибору. Наступний пункт - чи збираєтеся ви придбати квартиру на первинному або на вторинному ринку житла. І той, і інший варіант мають свої переваги, проте все більше людей прагнуть придбати нерухомість на первинному ринку, тобто абсолютно нову квартиру.

Комфортное жилье предлагает ЖК Лесной Квартал своим клиентам по доступной цене.


І з цієї точки зору найбільший інтерес представляють квартири, що будуються від забудовника. Важливо тільки, щоб забудовник або його представник були надійними. Перед укладенням договору з продавцем обов'язково ознайомтеся з пакетом документів, який повинен бути у забудовника. Відповідно до п. 2. ст. 21 Закону «Про участь у пайовому будівництві» на першу вимогу забудовник зобов'язаний представити ряд документів, що включають дозвіл на будівництво; ТЕО (техніко-економічне обґрунтування) проекту будівництва багатоквартирного будинку, проектну документацію та ін.


Що стосується вартості квартири, то в рекламних оголошеннях зазвичай вказують вартість найдешевших квартир в будинку, ціна ж на більш комфортні квартири може бути істотно вище. Якщо ви зробили свій вибір, то обов'язково вимагайте, щоб у договорі ціна квартири була зафіксована як остаточна і перерахунку не підлягає. Це стане вашою підстраховуванням, якщо забудовник після закінчення будівництва потребують доплати, що нерідко трапляється.

Сьогодні продаж квартир в Москві йде бурхливими темпами, і можна вибрати найрізноманітніші типи будинків: цегляні, панельні або монолітні, в тому числі цегляно-монолітні або панельно-монолітні.

Якщо ви купуєте квартиру в панельному будинку, то у неї буде абсолютно певна планування, тому перенести одну зі стін або зовсім прибрати її буде неможливо. Правда, в кожній серії зазвичай буває кілька варіантів планування квартир, з яких ви і зможете вибирати. У монолітному ж будинку можливості зміни планування значно ширше.

Похожие страницы: