Будівництво дачного будинку

будівництво дачного будинку

З 1 липня цього року під управління Мосгосстройнадзора перейшли 563 об'єкта загальною площею більше 2, 8 млн кв.м на приєднаних до Москви територіях. Всього ж, як повідомляє прес-служба відомства, на приєднаних територіях було видано дозволи на будівництво 1143 об'єктів капітального будівництва.

Шале додому і будівель, на місці саду Товариство некомерційного (СНТ), що дозволів у будівництві, розробці проектної документації та не підлягають інспекції. Однак, як повідомив голова Мосгосстройнадзора Анатолій Зайко, відомство буде припиняти порушення при забудові садівничих товариств, а саме будівництво багатоквартирних будинків на цих територіях, оскільки воно незаконно. Причому згодом власники таких будинків реєструють право власності, але не на квартири, а на частині одного будинку. Потім це житло продається.

Компанією «Російська садиба» здійснюється продаж дерев'яних будинків і бань різних розмірів і планування. Ми будуємо дерев'яні будинки та інші житлові і господарські будівлі з високоякісного будівельного матеріалу строго у встановлені терміни і по надійним технологіям.

Будівництво дерев'яного будинку таїть в собі багато нюансів і тонкощів, які під час невідомі початківцям і недосвідченим будівельникам. У нашій компанії працюють кваліфіковані будівельні бригади, фахівці в яких володіють не тільки професійними знаннями, навичками і багаторічним досвідом, а й мають в своєму розпорядженні всі необхідні сучасні будівельні інструменти та матеріали.

У своїй роботі ми неодмінно застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, намагаючись до дрібниць зрозуміти побажання нашого клієнта і його матеріальні можливості. Тільки після цього ми пропонуємо йому варіанти проектів будівництва і обговорюємо кожен етап будівництва в деталях. Такий принцип роботи допомагає нам досягти найбільш якісного результату, а замовнику заощадити свої кошти.

У нашій компанії «Російська садиба» ми не тільки будуємо дерев'яні будинки і лазні, а й намагаємося зробити це будівництво максимально вигідним для замовника. Звертайтеся до нас, якщо цікавить продаж дерев'яних будинків бань, і ми втілимо в життя всі Ваші задуми і побажання.

Прибудови бувають різні ...

З практики будівництва відомо, що будувати нове набагато простіше, ніж щось переробляти. Все це пов'язано зі складнощами сполучення старих і нових частин будівлі. Але що ж робити, наприклад, якщо діти виросли, і їм мало місця в загальній дитячій? Або велика родина не вміщується за обіднім столом в маленькій затишній кухоньці? А може просто з'явилася ідея прилаштувати баню до будинку? Загалом, причин починати зведення прибудови - безліч.

Проект прибудови до будинку продумується до дрібниць. По-перше, її можна робити з колоди, бруса, цегли або створювати каркасну. І як розташовувати - теж існують різні варіанти. Часто прилаштовують нову частину з боку торця будівлі, але можливо її спорудження паралельно поздовжньої осі будівлі. А втім, прибудову нового модуля можна зробити по всьому контуру будинку.

Розташування прибудови буде залежати від:

необхідного збільшення площі;
орієнтації по сторонах світу;
призначення нової площі;
наявності вільного місця біля будинку.

Звичайно, старі будинки найчастіше оточені різними будівлями. Але не треба поспішати все ламати і трощити, адже в ході робіт може виявитися, що ці старі конструкції можуть ще стати в нагоді.

Зазвичай нові прибудови виконуються з того ж самого матеріалу, що і будинок, хоча, звичайно, це зовсім не обов'язково.

види прибудов

Похожие страницы: