ОГЛЯД АКУМУЛЯТОРНИХ ОБПРИСКУВАЧІВ

На сьогоднішній момент саме акумуляторні обприскувачі користуються найвищим попитом у російських дачників і городників. Не потрібно постійно виробляти підкачування за допомогою м'язових зусиль - тиск всередині бака створюється електричним насосом, а значить, справа піде і швидше, і легше.

Надежная и качественная аккумуляторная батарея для опрыскивателя по выгодной цене вы можете купить на сайте интернет магазина.

Це, звичайно, головний, але не єдиний плюс акумуляторних обприскувачів! На відміну, наприклад, від роботи бензинових розпилювачів вони позбавлені неприємних специфічних запахів через палива і вихлопних газів. До того ж електричні насоси в них працюють практично безшумно. А адже чисте повітря і спів птахів - це саме те, навіщо багато хто проводить час на дачі.

Електричний насос, підключений до акумуляторної батареї, створює усередині корпусу обприскувача постійний тиск, завдяки чому розпорошується струмінь має стабільну силу. При цьому вона викидається на більшу відстань (радіус обробки 4-12 метрів), і створює більш дрібний «туман».

Стандартна напруга батареї акумуляторного обприскувача 12 В, ємність же може бути різною. Це перше, на що слід звертати увагу при виборі акумуляторного обприскувача. Зазвичай одного заряду акумулятора, згідно характеристик виробників, вистачає на 4-8 годин безперервної роботи. А оскільки обробка проводиться не безперервно (досить сказати, що вміст бака при максимальній силі струменя можна витратити всього за 5-10 хвилин), то заряду акумулятора може вистачити на інтенсивну роботу протягом декількох днів. За відгуками деяких власників, за один сезон їм достатньо всього 3-4 зарядок акумулятора. Багато сучасних моделей обприскувачів забезпечені вольтметром, який дозволяє відстежувати рівень зарядки. Заряджається акумулятор шляхом підключення до звичайної електромережі (220 В).

Друга важлива обставина при виборі акумуляторного обприскувача - обсяг його бака. Обприскувачі з 12-літровими ємкостями дозволяють за одну заправку обробити до 30 соток насаджень, а 20-літрові - до 50 соток. Якщо учеть ще і власну вагу пристрою, який коливається від 3 до 10 кг, то навантаження на садівника буде суттєвою. І не кожному вона під силу. Для полегшення краще вибирати модель з ранцевою системою ременів, яка дозволить рівномірно розподілити навантаження на спину оператора. А широкі лямки, ергономічна форма і спеціальні накладки на ємність додають зручність у використанні акумуляторного обприскувача.

Ще один важливий момент, на який варто звернути увагу, це тип акумуляторної батареї. Літій-іонні акумулятори відрізняються малою вагою, низькою саморазрядка і відсутністю "ефекту пам'яті". Обприскувач, оснащений таким акумулятором, істотно легше своїх побратимів зі свинцево-кислотної батареєю. Наприклад, електричний акумуляторний обприскувач "Розумниця" ОЕЛ-12 в порожньому сотоянии важить всього 3 кг. Аналогічний за властивостями і характеристиками електричний акумуляторний обприскувач "Розумниця" ОЕМР-12 важить 5,5 кг. Однак істотним мінусом Li-ion акумуляторів є відносна дорожнеча.

Похожие страницы: